24
apr
CSM Bucuresti vs. SCM Poli Timisoara
Sala Polivalenta Rapid, Bucuresti, 24 aprilie 2019, 17:30
24
apr
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU, 24 aprilie 2019, 18:00
24
apr
Circul Orlando
Craiovita Noua langa Kaufland, Craiova, 24 aprilie 2019, 18:30
24
apr
CAVALLERIA RUSTICANA P. Mascagni
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 24 aprilie 2019, 19:00
24
apr
OIDIP
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 24 aprilie 2019, 19:00
24
apr
Concert Simfonic
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 24 aprilie 2019, 19:00
25
apr
CSM Bucuresti vs. CS Gloria Bistrita
Sala Polivalenta Rapid, Bucuresti, 25 aprilie 2019, 17:00
25
apr
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU, 25 aprilie 2019, 17:00
25
apr
CSM Bucuresti vs. CSM Volei Alba Blaj
Sala Polivalenta, Bucuresti, 25 aprilie 2019, 18:00
25
apr
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 25 aprilie 2019, 18:00
25
apr
Da Yang und Die Prinzessin Da Yin
SALA ETAJ, SIBIU, 25 aprilie 2019, 18:30
25
apr
Circul Orlando
Craiovita Noua langa Kaufland, Craiova, 25 aprilie 2019, 18:30
25
apr
MARTIRI / MÄRTYRER
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 25 aprilie 2019, 19:00
25
apr
Joia Pacatosilor - Alina Manole si Raul Kusak
Clubul Taranului, Bucuresti, 25 aprilie 2019, 20:00
26
apr
AVISHAI COHEN
Cinema Pro, Bucuresti, 26 aprilie 2019, 20:00
27
apr
FC Petrolul - Daco-Getica
Stadion Ilie Oana Ploiesti, Ploiesti, 27 aprilie 2019, 12:00
27
apr
CSM Bucuresti vs HC Neva SPb (Rusia)
Sala Dinamo, Bucuresti, 27 aprilie 2019, 17:00
28
apr
Transilvania Live: Cat ii de fain de Paste la Viscri. Traditii locale si concert jazz
Viscri, Jud. Sibiu, 28 aprilie 2019, 18:00
29
apr
Circul Orlando
Craiovita Noua langa Kaufland, Craiova, 29 aprilie 2019, 18:30
30
apr
MIRAGE by PAGAN EVENTS
Pensiunea Viisoara, Viisoara, Jud. Mures, 30 aprilie 2019, 16:00
30
apr
Circul Orlando
Craiovita Noua langa Kaufland, Craiova, 30 aprilie 2019, 18:30
1
mai
Sarbatoarea Primaverii
Gradina Floreasca, Bucuresti, 1 mai 2019, 12:00
1
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 1 mai 2019, 18:30
1
mai
Circul Orlando
Craiovita Noua langa Kaufland, Craiova, 1 mai 2019, 18:30
1
mai
PURICELE IN URECHE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 1 mai 2019, 19:00
2
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 2 mai 2019, 18:30
2
mai
Circul Orlando
Craiovita Noua langa Kaufland, Craiova, 2 mai 2019, 18:30
2
mai
PURICELE IN URECHE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 2 mai 2019, 19:00
2
mai
Concert Simfonic
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 2 mai 2019, 19:00
3
mai
SPRING IN THE SKY - 3 MAI
Hotel Caro in cadrul Festin in Gradina, Sector 2, Bucuresti, 3 mai 2019
3
mai
ImpreLuna
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 3 mai 2019, 18:00
3
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 3 mai 2019, 18:30
3
mai
Circul Orlando
Craiovita Noua langa Kaufland, Craiova, 3 mai 2019, 18:30
3
mai
FAUST
Fabrica de Cultura, Sibiu, 3 mai 2019, 19:00
3
mai
Concert Jazz - Istoria jazz-ului
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 3 mai 2019, 19:00
3
mai
CHIRITA IN PROVINTIE
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 3 mai 2019, 19:00
4
mai
SPRING IN THE SKY - 4 MAI
Hotel Caro in cadrul Festin in Gradina, Sector 2, Bucuresti, 4 mai 2019
4
mai
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 4 mai 2019, 10:00
4
mai
Craiasa zapezii
Sala Rapsodia, Bucuresti, 4 mai 2019, 11:00
4
mai
DUMBRAVA MINUNATA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 4 mai 2019, 11:00
4
mai
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 4 mai 2019, 12:00
4
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 4 mai 2019, 15:30
4
mai
Circul Orlando
Craiovita Noua langa Kaufland, Craiova, 4 mai 2019, 15:30
4
mai
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 4 mai 2019, 18:00
4
mai
DUMBRAVA MINUNATA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 4 mai 2019, 18:00
4
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 4 mai 2019, 18:30
4
mai
Circul Orlando
Craiovita Noua langa Kaufland, Craiova, 4 mai 2019, 18:30
4
mai
FAUST
Fabrica de Cultura, Sibiu, 4 mai 2019, 19:00
4
mai
CAFENEAUA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 4 mai 2019, 19:00
5
mai
SPRING IN THE SKY - 5 MAI
Hotel Caro in cadrul Festin in Gradina, Sector 2, Bucuresti, 5 mai 2019
5
mai
Vrajitorul din Oz
Sala Rapsodia, Bucuresti, 5 mai 2019, 11:00
5
mai
DUMBRAVA MINUNATA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 5 mai 2019, 11:00
5
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 5 mai 2019, 11:30
5
mai
Circul Orlando
Craiovita Noua langa Kaufland, Craiova, 5 mai 2019, 11:30
5
mai
Circul Orlando
Craiovita Noua langa Kaufland, Craiova, 5 mai 2019, 15:30
5
mai
Prostia omeneasca
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 5 mai 2019, 18:00
5
mai
GAITELE
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 5 mai 2019, 19:00
5
mai
STEAUA FARA NUME - AVANPREMIERA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 5 mai 2019, 19:00
5
mai
O SCRISOARE PIERDUTA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 5 mai 2019, 19:00
6
mai
MEMORIA APEI
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 6 mai 2019, 18:00
6
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 6 mai 2019, 18:30
6
mai
ANA DE HARTIE
Uzina cu teatru, Iasi, 6 mai 2019, 19:30
7
mai
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 7 mai 2019, 10:00
7
mai
MARJORIE PRIME
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 7 mai 2019, 18:00
7
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 7 mai 2019, 18:30
7
mai
THE BROKEN JUG / ULCIORUL SFARAMAT - English surtitles
Fabrica de Cultura - Sala Lulu, Sibiu, 7 mai 2019, 20:00
8
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 8 mai 2019, 18:30
8
mai
Masterclass cu Cezar Ouatu
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 8 mai 2019, 19:00
8
mai
FAUST - English surtitles
Fabrica de Cultura – Sala Faust, Sibiu, 8 mai 2019, 20:00
8
mai
Un capricorn sub stele
Cinema Pro, Bucuresti, 8 mai 2019, 20:00
9
mai
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 9 mai 2019, 18:00
9
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 9 mai 2019, 18:30
9
mai
Circul Orlando
Severin Shopping City, Drobeta - Turnu Severin, 9 mai 2019, 18:30
9
mai
Colosseum Tournament XII
Sala Sporturilor Victoria, Arad, 9 mai 2019, 19:00
9
mai
Concert vocal-simfonic dedicat Zilei Europei
Casa de Cultura a Sindicatelor, Ploiesti, 9 mai 2019, 19:00
9
mai
FAUST - English surtitles
Fabrica de Cultura – Sala Faust, Sibiu, 9 mai 2019, 20:00
9
mai
Riff Action Family [RU] | #Supportyourlocalbands
CLUB MOJO, Bucuresti, 9 mai 2019, 21:00
9
mai
MACANACHE LANSEAZA LEGEA
Expirat Halele Carol, Bucuresti, 9 mai 2019, 21:00
10-12
mai
TIMISOARA STREET FOOD CARNIVAL
Muzeul Satului Banatean, Timisoara, 10 - 12 mai 2019
10
mai
Fara frica
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 10 mai 2019, 18:00
10
mai
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 10 mai 2019, 18:00
10
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 10 mai 2019, 18:30
10
mai
Circul Orlando
Severin Shopping City, Drobeta - Turnu Severin, 10 mai 2019, 18:30
10
mai
BANCIU, MARIA POPOVICI SI MINCU LA BINE SI LA RAU
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 10 mai 2019, 19:00
10
mai
WAITING FOR GODOT / ASTEPTANDU-L PE GODOT - English subtitles
Fabrica de Cultura - Sala Lulu, Sibiu, 10 mai 2019, 20:00
10
mai
Romanian Hot Chilli Peppers - RHCP Tribute #SYLB
CLUB MOJO, Bucuresti, 10 mai 2019, 21:00
10
mai
Irina Rimes @ Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 10 mai 2019, 23:00
11 mai
15 iun
Cupa Romaniei - Volei Feminin/Masculin - Pachet
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 11 mai - 15 iun 2019
11
mai
Adolescentii si riscurile – ce si-ar dori copilul tau sa stii
CODECS, Bucuresti, 11 mai 2019, 09:00
11
mai
ATELIERUL DE CREAT POVESTI
ATELIERE, SIBIU, 11 mai 2019, 10:00
11
mai
Goe in Tara Minunilor
Sala Rapsodia, Bucuresti, 11 mai 2019, 11:00
11
mai
PRINTESELE-SPION
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 11 mai 2019, 11:00
11
mai
ATELIERUL DE CREAT POVESTI
ATELIERE, SIBIU, 11 mai 2019, 12:00
11
mai
A STREET CAR NAMED POPESCU / UN TRAMVAI NUMIT POPESCU
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 11 mai 2019, 13:00
11
mai
Circul Orlando
Severin Shopping City, Drobeta - Turnu Severin, 11 mai 2019, 15:30
11
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 11 mai 2019, 15:30
11
mai
Cupa Romaniei - Semifinala 1 (Volei Masculin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 11 mai 2019, 16:00
11
mai
Calatorii prin galaxii
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 11 mai 2019, 18:00
11
mai
PRINTESELE-SPION
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 11 mai 2019, 18:00
11
mai
INTERVIUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 11 mai 2019, 18:00
11
mai
Cupa Romaniei - Semifinala 2 (Volei Masculin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 11 mai 2019, 18:30
11
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 11 mai 2019, 18:30
11
mai
Circul Orlando
Severin Shopping City, Drobeta - Turnu Severin, 11 mai 2019, 18:30
11
mai
Hip-Hop în Herastrau
Parcul Herastrau ( Open Air), Bucuresti, 11 mai 2019, 19:00
11
mai
THE BALL / BALUL
Fabrica de Cultura - Sala Lulu, Sibiu, 11 mai 2019, 19:00
11
mai
MACANACHE LANSEAZA LEGEA
VISSSUAL, Brasov, 11 mai 2019, 21:00
11
mai
WE LOVE RETRO
Sala Polivalenta, Craiova, 11 mai 2019, 21:00
12
mai
O poveste a porcului
Sala Rapsodia, Bucuresti, 12 mai 2019, 11:00
12
mai
PRINTESELE-SPION
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 12 mai 2019, 11:00
12
mai
Circul Orlando
Severin Shopping City, Drobeta - Turnu Severin, 12 mai 2019, 11:30
12
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 12 mai 2019, 11:30
12
mai
Circul Orlando
Severin Shopping City, Drobeta - Turnu Severin, 12 mai 2019, 15:30
12
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Centrul Comercial VIVO, Cluj Napoca, 12 mai 2019, 15:30
12
mai
Cupa Romaniei - Finala (Volei Masculin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 12 mai 2019, 17:00
12
mai
THE SCARLET PRINCESS / POVESTEA PRINTESEI DEOCHEATE - English surtitles
Fabrica de Cultura - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 12 mai 2019, 18:00
12
mai
Pernuta somnoroasa
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 12 mai 2019, 18:00
12
mai
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 12 mai 2019, 18:00
13
mai
HAUTE COIFFURE FRANCAISE ROMANIA
Cluj Arena Sala Vip, Cluj Napoca, 13 mai 2019, 11:00
13
mai
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 13 mai 2019, 18:00
13
mai
FRENCH ATTITUDES SHOW
Cluj Arena Sala Vip, Cluj Napoca, 13 mai 2019, 18:00
13
mai
Concertul de gala 'I LOVE PUCCINI'
Teatrul National Bucuresti, Bucuresti, 13 mai 2019, 19:00
13
mai
RXF 34 BRASOV
Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibasi , Brasov, 13 mai 2019, 21:00
14
mai
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 14 mai 2019, 10:00
14
mai
Cupa Romaniei - Semifinala 1 (Volei Feminin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 14 mai 2019, 16:00
14
mai
Cupa Romaniei - Semifinala 2 (Volei Feminin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 14 mai 2019, 18:30
14
mai
Proconsul
Circul Metropolitan Bucuresti, Bucuresti, 14 mai 2019, 19:30
14
mai
SANDROS
Uzina cu teatru, Iasi, 14 mai 2019, 19:30
15
mai
Clowns
Palatul National al Copiilor, Bucuresti, 15 mai 2019, 10:00
15
mai
Cupa Romaniei - Finala (Volei Feminin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 15 mai 2019, 17:00
15
mai
NECUNOSCUTA CUNOSCUTA
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 15 mai 2019, 19:30
16-17
mai
Conferinta PRbeta Power to the People
INCUBOXX, Timisoara, 16 - 17 mai 2019, 08:00
16-17
mai
Conferinta PRbeta Power to the People
INCUBOXX, Timisoara, 16 - 17 mai 2019, 08:00
16
mai
Clowns
Palatul National al Copiilor, Bucuresti, 16 mai 2019, 10:00
16
mai
CHIRITA IN PROVINTIE
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 16 mai 2019, 19:00
16
mai
Concert Simfonic
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 16 mai 2019, 19:00
16
mai
OSCAR SI BUNI ROZ
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 16 mai 2019, 19:30
17 mai
16 iun
KAREU DE ASI MEET AND GREET - Intalnire cu artistii
Turneu, , 17 mai - 16 iun 2019
17
mai
Prostia omeneasca
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 17 mai 2019, 18:00
17
mai
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Casa de Cultura a Sindicatelor, Pitesti, 17 mai 2019, 19:00
17
mai
COLIVIA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 17 mai 2019, 19:00
17
mai
DAYDREAMING EXPERIENCE - YokoO, MARWAN, ESAUNUE
Aroma Restaurant, Cluj Napoca, 17 mai 2019, 19:00
17
mai
BRAVUL SOLDAT SVEJK
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 17 mai 2019, 19:30
17
mai
MACANACHE LANSEAZA LEGEA
Underground Pub, Iasi, 17 mai 2019, 21:00
17
mai
ZDOB SI ZDUB @ Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 17 mai 2019, 23:00
18
mai
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 18 mai 2019, 10:00
18
mai
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 18 mai 2019, 11:00
18
mai
HÄNSEL SI GRETEL
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 18 mai 2019, 11:00
18
mai
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 18 mai 2019, 12:00
18
mai
Alice in tara minunilor
Circul Metropolitan Bucuresti, Bucuresti, 18 mai 2019, 15:00
18
mai
Pernuta somnoroasa
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 18 mai 2019, 18:00
18
mai
HÄNSEL SI GRETEL
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 18 mai 2019, 18:00
18
mai
Transylvania Live: Garden Party la Cloasterf, cu traditii locale si concert jazz
Cloasterf, jud. Mures, 18 mai 2019, 18:00
18
mai
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Casa de Cultura a Sindicatelor, Ploiesti, 18 mai 2019, 19:00
18
mai
Oriental Dream Gala Show
Palatul National al Copiilor - Sala Mica, Bucuresti, 18 mai 2019, 19:00
18
mai
COLIVIA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 18 mai 2019, 19:00
18
mai
YVONNE - PREMIERA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 18 mai 2019, 19:00
18
mai
PLAIESII
Sala Polivalenta, Piatra Neamt, 18 mai 2019, 19:00
18
mai
MILES DAVIS - Kind of Blue
SALA RADIO, Bucuresti, 18 mai 2019, 20:00
19
mai
Fara frica
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 19 mai 2019, 11:00
19
mai
HÄNSEL SI GRETEL
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 19 mai 2019, 11:00
19
mai
Alice in tara minunilor
Circul Metropolitan Bucuresti, Bucuresti, 19 mai 2019, 11:00
19
mai
ImpreLuna
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 19 mai 2019, 18:00
19
mai
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Sala Sporturilor, Alexandria, 19 mai 2019, 19:00
19
mai
CHIRITA IN PROVINTIE
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 19 mai 2019, 19:00
19
mai
SUNT O BABA COMUNISTA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 19 mai 2019, 19:00
19
mai
MILES DAVIS - Kind of Blue
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 19 mai 2019, 20:00
20
mai
MARJORIE PRIME
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 20 mai 2019, 18:00
20
mai
FEMEIA - Concert Tudor Gheorghe
Sala Palatului, Bucuresti, 20 mai 2019, 19:00
20
mai
Un capricorn sub stele
Cinema Pro, Bucuresti, 20 mai 2019, 20:00
21
mai
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 21 mai 2019, 10:00
21
mai
SANDROS
Uzina cu teatru, Iasi, 21 mai 2019, 19:30
22
mai
O poveste a porcului
Palatul National al Copiilor, Bucuresti, 22 mai 2019, 10:00
23
mai
O poveste a porcului
Palatul National al Copiilor, Bucuresti, 23 mai 2019, 10:00
23
mai
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU, 23 mai 2019, 17:00
23
mai
INTERVIUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 23 mai 2019, 18:00
23
mai
Concert Simfonic
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 23 mai 2019, 19:00
23
mai
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Filarmonica Banatul Timisoara - Sala Capitol, Timisoara, 23 mai 2019, 20:00
24-26
mai
East European Comic Con 7 - Bilete Actor
Romexpo, Bucuresti, 24 - 26 mai 2019, 16:00
24-26
mai
East European Comic Con 7
Romexpo, Bucuresti, 24 - 26 mai 2019, 16:00
24
mai
De-a Micul Print
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 24 mai 2019, 18:00
24
mai
MEMORIA APEI
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 24 mai 2019, 18:00
24
mai
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Centrul Cultural Dragan Muntean, Deva, 24 mai 2019, 19:00
24
mai
DAYDREAMING EXPERIENCE - ACID PAULI, MARWAN, BROSS
Food Circus, Bucuresti, 24 mai 2019, 19:00
24
mai
R.O x Konoba „10 Project” pres. by The Fresh
Gradina Floreasca, Bucuresti, 24 mai 2019, 20:00
24
mai
MACANACHE LANSEAZA LEGEA
THE STAGE, Bacau, 24 mai 2019, 21:00
24
mai
CARLA’S DREAMS at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 24 mai 2019, 23:00
25 mai
8 iun
Silver League - Volei Feminin/Masculin - Pachet
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 25 mai - 8 iun 2019
25
mai
ATELIERUL DE CREAT POVESTI
ATELIERE, SIBIU, 25 mai 2019, 10:00
25
mai
O poveste a porcului
Sala Rapsodia, Bucuresti, 25 mai 2019, 11:00
25
mai
MICII DETECTIVI
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 25 mai 2019, 11:00
25
mai
ATELIERUL DE CREAT POVESTI
ATELIERE, SIBIU, 25 mai 2019, 12:00
25
mai
ROMANIA vs. GEORGIA (Silver League, Volei Feminin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 25 mai 2019, 17:00
25
mai
Calatorii prin galaxii
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 25 mai 2019, 18:00
25
mai
MICII DETECTIVI
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 25 mai 2019, 18:00
25
mai
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 25 mai 2019, 18:00
25
mai
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 25 mai 2019, 19:00
25
mai
IN MEMORIAM GHEORGHE DINICA
Sala Palatului, Bucuresti, 25 mai 2019, 19:00
26
mai
MICII DETECTIVI
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 26 mai 2019, 11:00
26
mai
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 26 mai 2019, 18:00
26
mai
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Filarmonica de stat (Sala Thalia), Sibiu, 26 mai 2019, 19:00
27
mai
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 27 mai 2019, 18:00
28
mai
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 28 mai 2019, 10:00
28
mai
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 28 mai 2019, 18:00
28
mai
PLAIESII
Sala Sporturilor , Buzau, 28 mai 2019, 18:00
29
mai
Pantalone in luna
Palatul National al Copiilor, Bucuresti, 29 mai 2019, 10:00
29
mai
ROMANIA vs. DENMARK (Silver League, Volei Masculin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 29 mai 2019, 17:00
29
mai
SANDROS
Uzina cu teatru, Iasi, 29 mai 2019, 19:30
30
mai
Vrajitorul din Oz
Palatul National al Copiilor, Bucuresti, 30 mai 2019, 10:00
30
mai
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU, 30 mai 2019, 17:00
30
mai
Circul Orlando
Vis-a-vis de bazinul de inot, Slatina, 30 mai 2019, 18:30
30
mai
DAS RIESENRADIESCHEN
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 30 mai 2019, 18:30
30
mai
Concert Simfonic pentru copii
Casa de Cultura a Sindicatelor, Ploiesti, 30 mai 2019, 19:00
30
mai
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 30 mai 2019, 19:00
30
mai
Din zodia Calusului
Sala Palatului, Bucuresti, 30 mai 2019, 19:00
31
mai
Vrajitorul din Oz
Sala Rapsodia, Bucuresti, 31 mai 2019, 10:00
31
mai
Pernuta somnoroasa
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 31 mai 2019, 18:00
31
mai
Circul Orlando
Vis-a-vis de bazinul de inot, Slatina, 31 mai 2019, 18:30
31
mai
FAUST
Fabrica de Cultura, Sibiu, 31 mai 2019, 19:00
31
mai
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Cinema Dacia, Piatra Neamt, 31 mai 2019, 19:00
1
iun
Alice in tara minunilor
Circul Metropolitan Bucuresti, Bucuresti, 1 iunie 2019, 15:00
1
iun
Circul Orlando
Vis-a-vis de bazinul de inot, Slatina, 1 iunie 2019, 15:30
1
iun
ROMANIA vs. GEORGIA (Silver League, Volei Masculin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 1 iunie 2019, 17:00
1
iun
Circul Orlando
Vis-a-vis de bazinul de inot, Slatina, 1 iunie 2019, 18:30
1
iun
FAUST
Fabrica de Cultura, Sibiu, 1 iunie 2019, 19:00
1
iun
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Casa de Cultura a Studentilor, Iasi, 1 iunie 2019, 19:00
2
iun
Alice in tara minunilor
Circul Metropolitan Bucuresti, Bucuresti, 2 iunie 2019, 11:00
2
iun
Circul Orlando
Vis-a-vis de bazinul de inot, Slatina, 2 iunie 2019, 11:30
2
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU (spectacol itinerant Sibiu - Rasinari)
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 2 iunie 2019, 15:00
2
iun
Circul Orlando
Vis-a-vis de bazinul de inot, Slatina, 2 iunie 2019, 15:30
2
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU (spectacol itinerant Sibiu - Rasinari)
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 2 iunie 2019, 18:00
2
iun
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Teatrul de Vara „Radu Beligan”, Bacau, 2 iunie 2019, 19:00
2
iun
TITUS ANDRONICUS PREMIERA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 2 iunie 2019, 19:00
3
iun
Un capricorn sub stele
Cinema Pro, Bucuresti, 3 iunie 2019, 20:00
8
iun
ROMANIA vs. ISRAEL (Silver League, Volei Feminin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 8 iunie 2019, 17:00
8
iun
FATA DE MATASE ARTIFICIALA
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 8 iunie 2019, 19:30
8
iun
ROMANIA vs. AZERBAIDJAN (Silver League, Volei Masculin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 8 iunie 2019, 19:30
8
iun
Rammsturm (Rammstein Tribute Hungary) Live @Hardward Pub
Hardward Pub, Cluj Napoca, 8 iunie 2019, 20:00
12
iun
ROMANIA vs. CYPRUS (Silver League, Volei Feminin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 12 iunie 2019, 17:00
13-16
iun
WORLD EXPERIENCE FESTIVAL - ABONAMENT
Teatrul National, Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 13 - 16 iunie 2019
13
iun
WORLD EXPERIENCE FESTIVAL
Teatrul National Cluj-Napoca, Cluj Napoca, 13 iunie 2019, 18:00
13
iun
WORLD EXPERIENCE FESTIVAL
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 13 iunie 2019, 18:00
13
iun
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Casa de Cultura a Sindicatelor, Constanta, 13 iunie 2019, 19:00
14-15
iun
MAGNETIC FESTIVAL
Rooftop of Shopping City Timisoara, Timisoara, 14 - 15 iunie 2019
14-16
iun
diMANSIONS
Castelul Mikó, Olteni, judetul Covasna, 14 - 16 iunie 2019
14
iun
FITS - 14 IUNIE
FITS, Sibiu, 14 iunie 2019
14
iun
FAUST
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 14 iunie 2019, 16:00
14
iun
IZVORUL DANSULUI / SESSION
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
STELELE CIRCULUI CONTEMPORAN / LA GALERIE
Redal Expo, Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
MIHAITA. RECONSTITUIREA UNEI VIETI / GEORGE MIHAITA: THE REENACTMENT OF ONE’S LIFE
Filarmonica de stat , Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
RULETA ROMANEASCA / ROMANIAN ROULETTE - A WHOLE LIFE IN ONE NIGHT
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
ALBERT VON KLOSS – IGNATENKO
Sala Palatului, Bucuresti, 14 iunie 2019, 19:00
14
iun
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Casa de Cutura a Sindicatelor, Mangalia, 14 iunie 2019, 19:00
14
iun
PESCARUSUL / THE SEAGULL
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 14 iunie 2019, 20:00
14
iun
MEDEA'S BOYS
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 14 iunie 2019, 21:00
14
iun
MIHAITA. RECONSTITUIREA UNEI VIETI / GEORGE MIHAITA: THE REENACTMENT OF ONE’S LIFE
Filarmonica de stat , Sibiu, 14 iunie 2019, 22:00
14
iun
PISICI / CATS
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 14 iunie 2019, 22:00
15
iun
FITS - 15 IUNIE
FITS, Sibiu, 15 iunie 2019
15
iun
FAUST
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
PESCARUSUL / THE SEAGULL
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
REGULILE JOCULUI / THE RULES OF GAMES
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
Sports Festival | Tennis Demo: Team Romania vs Team Italy
BT Arena , Cluj Napoca, 15 iunie 2019, 17:30
15
iun
WORLD EXPERIENCE FESTIVAL
Teatrul National Cluj-Napoca, Cluj Napoca, 15 iunie 2019, 18:00
15
iun
IZVORUL DANSULUI / SESSION
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 15 iunie 2019, 19:00
15
iun
SINGUR / ALONE
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 15 iunie 2019, 20:00
15
iun
SISTER ACT TRIBUTE / GOSPEL INSPIRATION
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 15 iunie 2019, 20:00
15
iun
STELELE CIRCULUI CONTEMPORAN / LA GALERIE
Redal Expo, Sibiu, 15 iunie 2019, 21:00
15
iun
FRUMOS E IN SEPTEMBRIE LA VENETIA / THE BEAUTY OF VENICE IN SEPTEMBER
Filarmonica de stat , Sibiu, 15 iunie 2019, 21:00
15
iun
100 DE MINUTE DE LIBERTATE / 100 MINUTES OF FREEDOM
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 15 iunie 2019, 23:00
15
iun
TAXIMETRISTI / TAXI DRIVERS
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 15 iunie 2019, 23:00
16
iun
FITS - 16 IUNIE
FITS, Sibiu, 16 iunie 2019
16
iun
IN A FOREST DARK AND DEEP
Redal Expo, Sibiu, 16 iunie 2019, 16:00
16
iun
FRUMUSETEA ASCUNSA / HIDDEN IN PLAIN SIGHT
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 16 iunie 2019, 16:00
16
iun
HAMLET
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 16 iunie 2019, 16:00
16
iun
FUGARII / THE FUGITIVES
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
DOI IN UNU / ONE.ONE&ONE
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
WORLD EXPERIENCE FESTIVAL
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
SISTER ACT TRIBUTE / GOSPEL INSPIRATION
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Casa de Cultura a Sindicatelor, Galati, 16 iunie 2019, 19:00
16
iun
DRAGOSTE IN VREMEA REVOLUTIEI / KUSUKO - LOVE REVOLUTION -
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 16 iunie 2019, 19:30
16
iun
IN NUMELE TATALUI
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 16 iunie 2019, 20:00
16
iun
FRANCISCO MOREIRA
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 16 iunie 2019, 20:00
16
iun
TARA DIN INIMA MEA / OUR COUNTRY
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 16 iunie 2019, 22:00
17
iun
FITS - 17 IUNIE
FITS, Sibiu, 17 iunie 2019
17
iun
ASTEPTANDU-L PE GODOT / WATING FOR GODOT
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
JONGLERII DE PROPORTII / HUMANOPTERE
Filarmonica de stat , Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
MON CABARET NOIR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
TARA DIN INIMA MEA / OUR COUNTRY
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
MOS NICHIFOR
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 17 iunie 2019, 18:00
17
iun
FRANCISCO MOREIRA
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 17 iunie 2019, 18:00
17
iun
DOI IN UNU / ONE.ONE&ONE
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
JONGLERII DE PROPORTII / HUMANOPTERE
Filarmonica de stat , Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
BEFORE BREAKFAST
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
SISTER ACT TRIBUTE / GOSPEL INSPIRATION
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
MUSIC THROUGH AGES
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
IDIOTII GENIALI / ALL GENIOUS, ALL IDIOT
Redal Expo, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
MOS NICHIFOR
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
BEFORE BREAKFAST
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
18
iun
FITS - 18 IUNIE
FITS, Sibiu, 18 iunie 2019
18
iun
ULCIORUL SFARAMAT / THE BROKEN JUG
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
IDIOTII GENIALI / ALL GENIOUS, ALL IDIOT
Redal Expo, Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
FRIDA KI ALLO
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
FLAMENCO CA DESTIN / DESTINATION FLAMENCO
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
VIATA INTRE FRONTIERE / 17 BORDER CROSSINGS
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
RITMURI SINESTETICE / SYNESTHETIC BEATS
SINAGOGA , SIBIU, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
FRANCISCO MOREIRA
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
STUDENTUL DIN PRAGA / THE STUDENT OF PRAGUE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 18 iunie 2019, 22:00
18
iun
SPIRITUL DANSULUI / LIFE. DANCE SOUL
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 18 iunie 2019, 22:00
18
iun
FRIDA KI ALLO
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 18 iunie 2019, 22:00
19
iun
FITS - 19 IUNIE
FITS, Sibiu, 19 iunie 2019
19
iun
IERUSALIM / JERUSALEM
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 19 iunie 2019, 16:00
19
iun
VIATA INTRE FRONTIERE / 17 BORDER CROSSINGS
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 19 iunie 2019, 16:00
19
iun
ISTORIE LA PERSOANA I / HISTORY IN THE FIRST PERSON
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
UMBRA IUBITULUI / OMBRE DE MON AMANT
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
CEL MAI BUN FLAMENCO / IMPETU’S
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
TRAVIATA / TRAVIATA - YOU DESERVE A BETTER FUTURE
Filarmonica de stat , Sibiu, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
RITMURI SINESTETICE / SYNESTHETIC BEATS
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
DIN LEVANT SPRE BAIRRO ALTO
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 19 iunie 2019, 22:00
20
iun
FITS - 20 IUNIE
FITS, Sibiu, 20 iunie 2019
20
iun
HIN UND HER / INCOACE SI INCOLO
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 20 iunie 2019, 16:00
20
iun
COPILUL DIN SPATELE OCHILOR / BEHIND THE EYES MUSICAL
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 20 iunie 2019, 16:00
20
iun
CEL MAI BUN FLAMENCO / IMPETU’S
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 20 iunie 2019, 18:00
20
iun
TRAVIATA / TRAVIATA - YOU DESERVE A BETTER FUTURE
Filarmonica de stat , Sibiu, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
UMBRA IUBITULUI / OMBRE DE MON AMANT
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
DIN LEVANT SPRE BAIRRO ALTO
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
RELIC (O NEBUNIE DE SPECTACOL) / RELIC
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 20 iunie 2019, 20:30
20
iun
GARDENIA
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 20 iunie 2019, 22:00
20
iun
RELIC (O NEBUNIE DE SPECTACOL) / RELIC
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 20 iunie 2019, 22:00
21
iun
FITS - 21 IUNIE
FITS, Sibiu, 21 iunie 2019
21-23
iun
RETRO MUSIC FESTIVAL
ROMEXPO, PARCAREA C, Bucuresti, 21 - 23 iunie 2019
21
iun
URSUL / THE BOOR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 21 iunie 2019, 16:00
21
iun
JURNALUL UNUI NEBUN / A DIARY THAT LED TO INSANITY
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
DIN LEVANT SPRE BAIRRO ALTO
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
PORTRETE ALE OCCIDENTULUI SI ALE ORIENTULUI
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 21 iunie 2019, 19:00
21
iun
CU CE VA SERVESC? / WHAT CAN I OFFER YOU?
Filarmonica de stat , Sibiu, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
JURNALUL UNUI NEBUN / A DIARY THAT LED TO INSANITY
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
CRIMA / MURDER
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 21 iunie 2019, 22:00
22
iun
FITS - 22 IUNIE
FITS, Sibiu, 22 iunie 2019
22
iun
DAMA CU CAMELII / LI YAXIAN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
TRAIESTE CLIPA / FINDING NOW
Redal Expo, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
URSUL / THE BOOR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
FAMILIA BACH SI DARUL MUZICII / BACH FAMILY - THE GIFT OF MUSIC
BISERICA FRANCISCANA, SIBIU, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 22 iunie 2019, 17:00
22
iun
VENEZUELA
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
SUFLETUL LABIRINTULUI / THE SPIRIT OF A LABYRINTH IN THE EUROPEAN CAPPUCCINO
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
TROBAIRITZ
BISERICA FRANCISCANA, SIBIU, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
TRAIESTE CLIPA / FINDING NOW
Redal Expo, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
SUFLETUL LABIRINTULUI / THE SPIRIT OF A LABYRINTH IN THE EUROPEAN CAPPUCCINO
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
CALCAND PE CENUSA / DANCING ON ASHES
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
23
iun
FITS - 23 IUNIE
FITS, Sibiu, 23 iunie 2019
23
iun
DAMA CU CAMELII / LI YAXIAN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 23 iunie 2019, 16:00
23
iun
VENEZUELA
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
ELIXIR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 23 iunie 2019, 18:30
23
iun
THE PIPE ORGAN ON FILM AND MUSICAL
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 23 iunie 2019, 19:00
23
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 23 iunie 2019, 20:00
23
iun
POVESTILE LUI JOHN CAGE / CAGE SHUFFLE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 23 iunie 2019, 22:00
23
iun
DE-A VIATA / LIVELIHOOD
Sala Studio TNRS (Sindicate - Intrarea C), Sibiu, 23 iunie 2019, 22:00
27-30
iun
EL CARRUSEL FESTIVAL
Romexpo, Bucuresti, 27 - 30 iunie 2019
27
iun
EL CARRUSEL Festival: ZIUA 1 - OZUNA
Romexpo, Bucuresti, 27 iunie 2019, 18:00
28
iun
Concert Ronan Keating + pachet cazare si pensiune completa
Teleferic Grand Hotel Poiana Brasov, Brasov, 28 iunie 2019
28-30
iun
ARAD OPEN AIR
ARAD, , 28 - 30 iunie 2019
28
iun
EL CARRUSEL Festival: ZIUA 2 - NICKY JAM / RAE SREMMURD
Romexpo, Bucuresti, 28 iunie 2019, 17:00
29
iun
EL CARRUSEL Festival: ZIUA 3 - THE BLACK EYED PEAS
Romexpo, Bucuresti, 29 iunie 2019, 15:00
30
iun
EL CARRUSEL Festival: ZIUA 4 - J BALVIN / DIPLO
Romexpo, Bucuresti, 30 iunie 2019, 15:00
30
iun
Joel Hoekstra [Whitesnake] | Masterclass
CLUB MOJO, Bucuresti, 30 iunie 2019, 19:00
4-7
iul
EXIT FESTIVAL 2019
Petrovaradin Fortress, Novi Sad, 4 - 7 iulie 2019
4-7
iul
NEVERSEA
Neversea Beach, Constanta, 4 - 7 iulie 2019
5-21
iul
Teatru Sub Luna - ABONAMENT FESTIVAL
Club Quantic, Bucuresti, 5 - 21 iulie 2019
5-21
iul
Teatru Sub Luna - ABONAMENT WEEKEND
Club Quantic, Bucuresti, 5 - 21 iulie 2019
5-7
iul
Festivalul Custom Resita
Poiana Golului , Resita, 5 - 7 iulie 2019, 13:00
5
iul
INCURCA-I DRACE
Fabrica de Cultura - Sala Lulu, Sibiu, 5 iulie 2019, 19:00
6
iul
INCURCA-I DRACE
Fabrica de Cultura - Sala Lulu, Sibiu, 6 iulie 2019, 19:00
12
iul
FAUST
Fabrica de Cultura, Sibiu, 12 iulie 2019, 19:00
13
iul
FAUST
Fabrica de Cultura, Sibiu, 13 iulie 2019, 19:00
14
iul
SUNT O BABA COMUNISTA
Fabrica de Cultura - Sala Lulu, Sibiu, 14 iulie 2019, 19:00
17-21
iul
ELECTRIC CASTLE
Banffy Castle, Bontida, Cluj, 17 - 21 iulie 2019
18-21
iul
Open Air Blues Festival Brezoi
Parcul Central , Brezoi, 18 - 21 iulie 2019
20
iul
IUBIRE CU NABADAI
Fabrica de Cultura - Sala Lulu, Sibiu, 20 iulie 2019, 19:00
21
iul
BON JOVI
Piata Constitutiei, Bucuresti, 21 iulie 2019, 15:00
21
iul
IUBIRE CU NABADAI
Fabrica de Cultura - Sala Lulu, Sibiu, 21 iulie 2019, 19:00
22
iul
THE CURE
Piata Constitutiei, Bucuresti, 22 iulie 2019, 15:00
26-28
iul
SAMBATA X3
Gradina Ielelor, Jud. Brasov, 26 - 28 iulie 2019
26-27
iul
ARTmania Festival 2019
Piata Mare, Sibiu, 26 - 27 iulie 2019
26
iul
FAUST
Fabrica de Cultura, Sibiu, 26 iulie 2019, 19:00
27
iul
FAUST
Fabrica de Cultura, Sibiu, 27 iulie 2019, 19:00
1-4
aug
UNTOLD - CHAPTER V
Cluj-Napoca, Cluj, 1 - 4 august 2019
1-4
aug
Untold Cazare Basic 1 persoana/4 nopti
Caminul X - Universitatea de Medicina si Farmacie , Cluj Napoca, 1 - 4 august 2019
10-11
aug
Summer Well Festival 2019
Domeniul Stirbey, Buftea, 10 - 11 august 2019, 12:00
12-18
aug
Water Music Festival
Ceahlau, Comuna Ceahlau, 12 - 18 august 2019
15-17
aug
Smida Jazz Festival
Smida, Comuna Belis, 15 - 17 august 2019, 14:00
7
sep
WE LOVE RETRO
Sala Polivalenta, Bucuresti, 7 septembrie 2019, 21:00
13-15
sep
PLAI 2019
Muzeul Satului Banatean, Timisoara, 13 - 15 septembrie 2019
28-29
sep
Dracula Horse Festival
Domeniului Dracula Danes , Mures, 28 - 29 septembrie 2019
18-20
oct
Transylvania Comic Con
Sala Polivalenta - BT Arena, Cluj Napoca, 18 - 20 octombrie 2019, 14:00
21
oct
Sarah Brightman
Sala Palatului, Bucuresti, 21 octombrie 2019, 20:00
22
oct
Sarah Brightman
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 22 octombrie 2019, 20:00
1
nov
Cenaclul Flacara
Sala Palatului, Bucuresti, 1 noiembrie 2019, 19:00
8
nov
TAXI #20
Sala Palatului, Bucuresti, 8 noiembrie 2019, 19:00
10
nov
Spectacol Aniversar SILVIA DUMITRESCU
Sala Palatului, Bucuresti, 10 noiembrie 2019, 19:30
23
nov
WE LOVE RETRO
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 23 noiembrie 2019, 21:00
7
dec
KINGS ON ICE
BT Arena , Cluj Napoca, 7 decembrie 2019, 19:00
14
dec
Balul Filarmonicii Ploiesti
Palatul Culturii Ploiesti - Sala Coloanelor, , 14 decembrie 2019, 18:00
Tot ce te intereseaza, direct in inbox.
Aboneaza-te la newsletter-ul nostru, fii primul la care ajung evenimentele noi.
Nu ai gasit inca evenimentul tau?
Cauta aici dupa cuvinte cheie.
Urmareste noutatile pe:
© 2019 Ticketing Nation S.R.L. . Toate drepturile rezervate.
Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Am inteles