5-26
oct
Devino un LIDER Curs Dezvoltare Personala adolescenti
Ceainaria Bernschutz , Gradina Icoanei, 5 - 26 octombrie 2019, 11:00
11 oct
10 nov
PACHET DELO WOMEN'S EHF Champions League - Group Phase
Sala Polivalenta Bucuresti , Bucuresti, 11 oct - 10 nov 2019, 20:30
14
oct
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 14 octombrie 2019, 18:00
14
oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti, 14 octombrie 2019, 18:00
14
oct
KoMASTERS #5
Beraria H, Bucuresti, 14 octombrie 2019, 19:00
15
oct
Vrajitorul din Oz
Sala Rapsodia, Bucuresti, 15 octombrie 2019, 10:00
15
oct
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 15 octombrie 2019, 10:00
15
oct
CSM Bucuresti vs HC Dunarea Braila
Sala Polivalenta Rapid, Bucuresti, 15 octombrie 2019, 18:00
15
oct
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 15 octombrie 2019, 18:00
15
oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti, 15 octombrie 2019, 18:00
15
oct
SalutCULTURA! - Romantic 100%
Cinema Pro, Bucuresti, 15 octombrie 2019, 19:00
15
oct
SANDROS
Uzina cu teatru, Iasi, 15 octombrie 2019, 19:30
16
oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 16 octombrie 2019, 10:00
16
oct
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU, 16 octombrie 2019, 18:00
16
oct
Pe marimea mea
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 16 octombrie 2019, 18:00
16
oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti, 16 octombrie 2019, 18:00
16
oct
CONTRA DEMOCRATIEI / GEGEN DIE DEMOKRATIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 16 octombrie 2019, 19:00
16
oct
NECUNOSCUTA CUNOSCUTA
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 16 octombrie 2019, 19:00
17
oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 17 octombrie 2019, 10:00
17
oct
Amintiri intr-o valiza
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 17 octombrie 2019, 18:00
17
oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti, 17 octombrie 2019, 18:00
17
oct
ORB DE MINA
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 17 octombrie 2019, 19:00
17
oct
TITUS ANDRONICUS
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 17 octombrie 2019, 19:00
17
oct
Concert Simfonic
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 17 octombrie 2019, 19:00
17
oct
Alina Manole - Concert sub Luna Patrata
Club Quantic, Bucuresti, 17 octombrie 2019, 20:00
17
oct
College Party - Frats Edition /w Gojira & Planet H
Euphoria Music Hall, Cluj Napoca, 17 octombrie 2019, 22:00
18
oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 18 octombrie 2019, 10:00
18-20
oct
Transylvania Comic Con - Bilete Actori
BT Arena, Cluj Napoca, 18 - 20 octombrie 2019, 14:00
18-20
oct
Transylvania Comic Con
Sala Polivalenta - BT Arena, Cluj Napoca, 18 - 20 octombrie 2019, 14:00
18
oct
ImpreLuna
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 18 octombrie 2019, 18:00
18
oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti, 18 octombrie 2019, 18:00
18-20
oct
Conferinta Torent 2019: O credinta vie
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 18 - 20 octombrie 2019, 19:00
18
oct
VULPOIUL
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 18 octombrie 2019, 19:00
18
oct
Kicks & Sticks Big Band
Sala Ariel, Targu Mures, 18 octombrie 2019, 19:00
18
oct
POVESTEA PASARII FARA CUIB
Uzina cu teatru, Iasi, 18 octombrie 2019, 19:30
18
oct
FRIDAY NIGHT DANCES
Sala Expovest a Hotelului SENATOR , Timisoara, 18 octombrie 2019, 20:00
18
oct
Unique Concept Party w/ Undercover Orkestra
Record Park, Cluj-Napoca, 18 octombrie 2019, 22:00
18-19
oct
Booha [at] Cluj
Cluj Arena 2nd floor, Cluj-Napoca, 18 - 19 octombrie 2019, 23:00
19
oct
ATELIERUL DE CREAT POVESTI Monstruletii dansatori
ATELIERE, SIBIU, 19 octombrie 2019, 10:00
19
oct
VRAJITORUL DIN OZ
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 19 octombrie 2019, 11:00
19
oct
Spaima zmeilor
Sala Rapsodia, Bucuresti, 19 octombrie 2019, 11:00
19
oct
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 19 octombrie 2019, 11:00
19
oct
FC Petrolul - Concordia Chiajna
Stadion Ilie Oana Ploiesti, Ploiesti, 19 octombrie 2019, 11:30
19
oct
ATELIERUL DE CREAT POVESTI Monstruletii dansatori
ATELIERE, SIBIU, 19 octombrie 2019, 12:00
19
oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti, 19 octombrie 2019, 15:30
19
oct
CSM Bucuresti vs MKS Perla Lublin
Sala Polivalenta Bucuresti , Bucuresti, 19 octombrie 2019, 18:00
19
oct
VRAJITORUL DIN OZ
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 19 octombrie 2019, 18:00
19
oct
Pe marimea mea
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 19 octombrie 2019, 18:00
19
oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti, 19 octombrie 2019, 18:00
19
oct
DON GIOVANNI
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 19 octombrie 2019, 19:00
19
oct
OSCAR SI BUNI ROZ
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 19 octombrie 2019, 19:00
19
oct
MOARTEA UNUI COMIS VOIAJOR
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 19 octombrie 2019, 19:00
19
oct
We Shake Cluj! with Zumba Twins
Sala Club Transilvania, Cluj Napoca, 19 octombrie 2019, 19:30
19
oct
E.M.I.L. @ #MojoLiveSessions
CLUB MOJO, Bucuresti, 19 octombrie 2019, 21:00
20
oct
VRAJITORUL DIN OZ
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 20 octombrie 2019, 11:00
20
oct
Prostia omeneasca
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 20 octombrie 2019, 11:00
20
oct
Neghinita
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 20 octombrie 2019, 11:00
20
oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti, 20 octombrie 2019, 11:30
20
oct
S-a intamplat intr-o joi - Spectacol de teatru studentesc
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 20 octombrie 2019, 13:00
20
oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti, 20 octombrie 2019, 15:30
20
oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 20 octombrie 2019, 18:00
20
oct
MADAMA BUTTERFLY
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 20 octombrie 2019, 19:00
20
oct
STEAUA FARA NUME
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 20 octombrie 2019, 19:00
20
oct
CHIRITA IN PROVINTIE
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 20 octombrie 2019, 19:00
20
oct
Compact Iasi
Casa de Cultura a Studentilor, Iasi, 20 octombrie 2019, 19:30
20
oct
AFC CHINDIA TARGOVISTE - FCSB
Stadion Ilie Oana Ploiesti, Ploiesti, 20 octombrie 2019, 20:30
21
oct
DANSUL DELHI
Sala de Teatru la CUB, Iasi, 21 octombrie 2019, 19:00
21
oct
Toamna: Kicks & Sticks Big Band
Filarmonica de stat (Sala Thalia), Sibiu, 21 octombrie 2019, 19:00
21
oct
Compact Bacau
Teatrul de Vara „Radu Beligan”, Bacau, 21 octombrie 2019, 19:30
21
oct
Sarah Brightman
Sala Palatului, Bucuresti, 21 octombrie 2019, 20:00
21
oct
CSM Politehnica Iasi - FC Botosani
Stadionul Municipal Botosani, Botosani, 21 octombrie 2019, 20:30
22
oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 22 octombrie 2019, 10:00
22
oct
Prostia omeneasca
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 22 octombrie 2019, 18:00
22
oct
Sarah Brightman
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 22 octombrie 2019, 20:00
23
oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 23 octombrie 2019, 10:00
23
oct
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU, 23 octombrie 2019, 18:00
23
oct
Amintiri intr-o valiza
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 23 octombrie 2019, 18:00
23
oct
FASHION IN MOTION
Club No Name, Timisoara, 23 octombrie 2019, 19:00
23
oct
Compact Constanta
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 23 octombrie 2019, 19:30
24
oct
Vrajitorul din Oz
Sala Rapsodia, Bucuresti, 24 octombrie 2019, 10:00
24
oct
Amintiri intr-o valiza
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 24 octombrie 2019, 10:00
24
oct
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU, 24 octombrie 2019, 17:00
24
oct
La un metru de tine
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 24 octombrie 2019, 18:00
24
oct
Emlék - un spectacol de teatru dans
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 24 octombrie 2019, 19:00
24
oct
Concert Simfonic Extraordinar - Duduk
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 24 octombrie 2019, 19:00
24
oct
Aire Flamenco Theatre
Sala de spectacole Mihai Perian a liceului de muzica Ion Vidu, , 24 octombrie 2019, 20:00
25
oct
FRANKENSTEIN: CREATURA LUI MARY
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 25 octombrie 2019, 18:00
25
oct
Pernuta somnoroasa
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 25 octombrie 2019, 18:00
25
oct
COMPILATIE SCURTMETRAJE - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 25 octombrie 2019, 19:00
25
oct
Cubic v.006 [autumn_edition]
Baia Mare, Maramures, 25 octombrie 2019, 21:00
26
oct
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 26 octombrie 2019, 10:00
26
oct
CONACE SI VIN
Crama Basilescu, , 26 octombrie 2019, 10:00
26
oct
SAREA-N BUCATE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 26 octombrie 2019, 11:00
26
oct
Pernuta somnoroasa
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 26 octombrie 2019, 11:00
26
oct
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 26 octombrie 2019, 12:00
26
oct
THE AMBASSADOR - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 26 octombrie 2019, 15:00
26
oct
THE HAPPIEST DAY IN THE LIFE OF OLLI MAKI - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 26 octombrie 2019, 17:00
26
oct
FRANKENSTEIN: CREATURA LUI MARY
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 26 octombrie 2019, 18:00
26
oct
ImpreLuna
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 26 octombrie 2019, 18:00
26
oct
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 26 octombrie 2019, 18:00
26
oct
Gala UFT Ultimate Fighting Tournament 8
Sala Sporturilor Horia Demian, Cluj-Napoca, 26 octombrie 2019, 19:00
26
oct
SPARROWS - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 26 octombrie 2019, 19:00
26
oct
Compact Craiova
Casa de cultura a studentilor, Craiova, 26 octombrie 2019, 19:30
26
oct
Carla's Dreams at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 26 octombrie 2019, 22:00
27
oct
SAREA-N BUCATE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 27 octombrie 2019, 11:00
27
oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 27 octombrie 2019, 11:00
27
oct
Alba ca Zapada
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 27 octombrie 2019, 11:00
27
oct
BLIND - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 27 octombrie 2019, 16:30
27
oct
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 27 octombrie 2019, 18:00
27
oct
Concert Coral Extraordinar
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 27 octombrie 2019, 18:00
27
oct
GAITELE
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 27 octombrie 2019, 18:00
27
oct
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 27 octombrie 2019, 18:00
27
oct
CALL GIRL - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 27 octombrie 2019, 18:30
27
oct
CARMINA BURANA
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 27 octombrie 2019, 18:30
28
oct
MARJORIE PRIME
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 28 octombrie 2019, 18:00
28
oct
Compact Cluj
Cinema Florin Piersic, Cluj Napoca, 28 octombrie 2019, 19:30
28
oct
Colosseum Tournament XVI
Sala Sporturilor Transilvania, Sibiu, 28 octombrie 2019, 20:00
29
oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 29 octombrie 2019, 10:00
29
oct
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 29 octombrie 2019, 18:00
30
oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 30 octombrie 2019, 10:00
30
oct
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU, 30 octombrie 2019, 18:00
30
oct
Prostia omeneasca
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 30 octombrie 2019, 18:00
30
oct
Iulia, biata de ea
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Studio Experiment Petru Valter, Bacau, 30 octombrie 2019, 18:00
30
oct
20 Noiembrie
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 30 octombrie 2019, 19:00
31
oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 31 octombrie 2019, 10:00
31
oct
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU, 31 octombrie 2019, 17:00
31
oct
De-a Micul Print
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 31 octombrie 2019, 18:00
31
oct
Emigrantii
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Studio Experiment Petru Valter, Bacau, 31 octombrie 2019, 18:00
31
oct
EIN SONNENSTRAHL O RAZA DE SOARE
SALA ETAJ, SIBIU, 31 octombrie 2019, 18:30
31
oct
GALA LAUREATILOR
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 31 octombrie 2019, 18:30
31
oct
MOROI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 31 octombrie 2019, 19:00
31
oct
MOARTEA UNUI ARTIST
Sala de Teatru la CUB, Iasi, 31 octombrie 2019, 19:00
31
oct
Concert Simfonic
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 31 octombrie 2019, 19:00
1
nov
Cenaclul Flacara
Sala Palatului, Bucuresti, 1 noiembrie 2019, 19:00
1
nov
MOROI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 1 noiembrie 2019, 19:00
1
nov
IN UMBRA MARELUI PLAN
SALA ETAJ, SIBIU, 1 noiembrie 2019, 20:00
2
nov
FORTA DESTINULUI
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 2 noiembrie 2019, 18:30
2
nov
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 2 noiembrie 2019, 19:00
2
nov
Memories Bucharest
Funky Lounge Herastrau, Bucuresti , 2 noiembrie 2019, 20:00
2
nov
Emeric Imre | Cantece de Toamna @ The Ace
Club The Ace, Bucuresti, 2 noiembrie 2019, 20:30
2
nov
INNA at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 2 noiembrie 2019, 22:00
3
nov
Alice in tara minunilor
Circul Metropolitan Bucuresti, Bucuresti, 3 noiembrie 2019, 11:00
3
nov
S-a intamplat intr-o joi - Spectacol de teatru studentesc
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 3 noiembrie 2019, 13:00
3
nov
FRUMOASA SI BESTIA
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 3 noiembrie 2019, 18:30
3
nov
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 3 noiembrie 2019, 19:00
4
nov
AMALIA RESPIRA ADANC
SALA ETAJ, SIBIU, 4 noiembrie 2019, 12:00
4
nov
CULTUL PERSONALITATII
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 4 noiembrie 2019, 18:00
4
nov
RXF 36 NEXT GENERATION
Beraria H, Bucuresti, 4 noiembrie 2019, 19:30
5
nov
FUROR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 5 noiembrie 2019, 18:00
5
nov
TIPOGRAFIC MAJUSCUL
SALA ETAJ, SIBIU, 5 noiembrie 2019, 20:00
6
nov
VARA IN CARE MAMA A AVUT OCHII VERZI
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 6 noiembrie 2019, 19:00
7
nov
AN-TAN-TINA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 7 noiembrie 2019, 11:00
7
nov
MALPRAXIS
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 7 noiembrie 2019, 19:00
7
nov
Shahmen pres. by The Fresh
DESCHIS ATELIER, Bucuresti, 7 noiembrie 2019, 21:00
8-10
nov
Maternity Fair & Conference
Cluj Arena Sala Conferinta, etajul 1, Cluj-Napoca, 8 - 10 noiembrie 2019, 11:00
8
nov
CONCERT SIMFONIC
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 8 noiembrie 2019, 18:30
8
nov
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 8 noiembrie 2019, 19:00
8
nov
TAXI #20
Sala Palatului, Bucuresti, 8 noiembrie 2019, 19:00
8
nov
Turneu Zdob si Zdub Constanta
Casa de Cultura a Sindicatelor, Constanta, 8 noiembrie 2019, 19:30
9-30
nov
Devino un LIDER Curs Dezvoltare Personala adolescenti
Ceainaria Bernschutz , Gradina Icoanei, 9 - 30 noiembrie 2019, 11:00
9
nov
Burzuluitii
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 9 noiembrie 2019, 13:00
9
nov
Roger Hodgson
SALA RADIO, Bucuresti, 9 noiembrie 2019, 18:00
9
nov
A WHOLE NEW WORLD
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 9 noiembrie 2019, 18:30
9
nov
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 9 noiembrie 2019, 19:00
9
nov
Turneu Zdob si Zdub Tulcea
CASA DE CULTURA, Tulcea, 9 noiembrie 2019, 19:30
9
nov
NOAPTEA DEVORATORILOR DE PUBLICITATE
Cinema Florin Piersic, Cluj Napoca, 9 noiembrie 2019, 20:00
10
nov
CSM Bucuresti vs Team Esbjerg
Sala Polivalenta Bucuresti , Bucuresti, 10 noiembrie 2019, 14:30
10
nov
CRAIASA ZAPEZII
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 10 noiembrie 2019, 18:30
10
nov
ORB DE MINA
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 10 noiembrie 2019, 19:00
10
nov
Spectacol Aniversar ALEXANDRU ARSINEL si SILVIA DUMITRESCU
Sala Palatului, Bucuresti, 10 noiembrie 2019, 19:30
11
nov
Gala Corneliu Coposu - Concert Extraordinar JAN AKKERMAN
Teatrul National Bucuresti, Bucuresti, 11 noiembrie 2019, 19:00
13
nov
Iubirea la oameni
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 13 noiembrie 2019, 19:00
14-16
nov
NOSTALGIA // La Televizor
Romexpo Pavilion Central A, Bucuresti, 14 - 16 noiembrie 2019, 19:00
14
nov
Turneu Zdob si Zdub Galati
Sala Sporturilor Dunarea, Galati, 14 noiembrie 2019, 19:30
15-16
nov
Whisky Fest 2019
Hotel Caro, Sector 2, Bucuresti, 15 - 16 noiembrie 2019, 16:00
15
nov
Turneu Zdob si Zdub Suceava
Casa de Cultura a Sindicatelor, Suceava, 15 noiembrie 2019, 19:30
16
nov
Gegen die demokratie / Contra democratiei
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 16 noiembrie 2019, 17:00
16
nov
BAL MASCAT
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 16 noiembrie 2019, 18:30
16
nov
CUI I-E FRICA DE VIRGINIA WOOLF?
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 16 noiembrie 2019, 19:00
16
nov
Turneu Zdob si Zdub Bacau
Teatrul de Vara „Radu Beligan”, Bacau, 16 noiembrie 2019, 19:30
17
nov
FLORIN PIERSIC - NU-NTREBA CATI ANI AM
Le Chateau, Bucuresti, 17 noiembrie 2019, 18:00
17
nov
Premiera VOIEVODUL TIGANILOR
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 17 noiembrie 2019, 18:30
17
nov
Oidip
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 17 noiembrie 2019, 19:00
17
nov
Turneu Zdob si Zdub Buzau
CASA DE CULTURA, Buzau, 17 noiembrie 2019, 19:30
20-24
nov
Ploiesti Jazz Festival 2019 - Ziua 4 ( 23 noiembrie )
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 20 - 24 noiembrie 2019, 18:00
20-24
nov
Ploiesti Jazz Festival 2019 - Ziua 5 ( 24 noiembrie )
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 20 - 24 noiembrie 2019, 18:00
20
nov
GIRAFE - Fabula urbana #1
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 20 noiembrie 2019, 19:00
20-24
nov
Ploiesti Jazz Festival 2019 - Ziua 1 ( 20 noiembrie )
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 20 - 24 noiembrie 2019, 19:00
20-24
nov
Ploiesti Jazz Festival 2019 - Ziua 2 ( 21 noiembrie )
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 20 - 24 noiembrie 2019, 19:00
20-24
nov
Ploiesti Jazz Festival 2019 - Ziua 3 ( 22 noiembrie )
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 20 - 24 noiembrie 2019, 19:00
21-24
nov
ABONAMENT FULL Jazz Up! Festival
SALA RADIO, Bucuresti, 21 - 24 noiembrie 2019
21
nov
Jazz Up! Festival Ziua 1
Green Hours, Bucuresti, 21 noiembrie 2019, 19:00
21
nov
AM ANGAJAT UN UCIGAS PROFESIONIST
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 21 noiembrie 2019, 19:00
22
nov
COMORI ALE ROMANTEI
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 22 noiembrie 2019, 18:30
22
nov
Jazz Up! Festival Ziua 2
Green Hours, Bucuresti, 22 noiembrie 2019, 19:00
22
nov
Turneu Zdob si Zdub Cluj Napoca
Cinema Florin Piersic, Cluj Napoca, 22 noiembrie 2019, 19:30
23
nov
Burzuluitii
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 23 noiembrie 2019, 13:00
23
nov
RIGOLETTO
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 23 noiembrie 2019, 18:30
23
nov
SPECTACOL ANIVERSAR – NEA MARIN-50 DE ANI DE JOC
Sala Palatului, Bucuresti, 23 noiembrie 2019, 19:00
23
nov
Jazz Up! Festival Ziua 3
SALA RADIO, Bucuresti, 23 noiembrie 2019, 19:00
23
nov
NORA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 23 noiembrie 2019, 19:00
23
nov
Turneu Zdob si Zdub Alba Iulia
Casa De Cultura a Sindicatelor , Alba Iulia, 23 noiembrie 2019, 19:30
23-24
nov
ABONAMENT Sala Radio Jazz Up! Festival
SALA RADIO, Bucuresti, 23 - 24 noiembrie 2019, 19:30
23
nov
WE LOVE RETRO
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 23 noiembrie 2019, 21:00
24
nov
S-a intamplat intr-o joi - Spectacol de teatru studentesc
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 24 noiembrie 2019, 13:00
24
nov
BARBIERUL DIN SEVILLA
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 24 noiembrie 2019, 18:30
24
nov
Jazz Up! Festival Ziua 4
SALA RADIO, Bucuresti, 24 noiembrie 2019, 19:00
24
nov
BRAVUL SOLDAT SVEJK
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 24 noiembrie 2019, 19:00
24
nov
Turneu Zdob si Zdub Timisoara
Teatrul National Mihai Eminescu, Str. Marasesti nr. 2, Timisoara, 24 noiembrie 2019, 19:30
27
nov
CERERE IN CASATORIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 27 noiembrie 2019, 19:00
27
nov
VOLTAJ - CA LA 20 DE ANI
Sala Polivalenta, Bucuresti, 27 noiembrie 2019, 19:30
28
nov
HIN UND HER / INCOACE SI INCOLO
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 28 noiembrie 2019, 19:00
28
nov
Turneu Zdob si Zdub Bucuresti
Sala Palatului, Bucuresti, 28 noiembrie 2019, 19:30
28
nov
Intalnirile JTI 2019 - IT Dansa - Barcelona
Teatrul National Bucuresti, Bucuresti, 28 noiembrie 2019, 20:00
29
nov
LECTIA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 29 noiembrie 2019, 19:00
30
nov
Burzuluitii
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 30 noiembrie 2019, 13:00
30
nov
BALUL
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 30 noiembrie 2019, 19:00
30
nov
Turneu Zdob si Zdub Iasi
Casa de Cultura a Studentilor, Iasi, 30 noiembrie 2019, 19:30
1
dec
S-a intamplat intr-o joi - Spectacol de teatru studentesc
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 1 decembrie 2019, 13:00
1
dec
BALUL
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 1 decembrie 2019, 19:00
2
dec
Frozen - Regatul inghetat
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 2 decembrie 2019, 18:00
4
dec
STEAUA FARA NUME
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 4 decembrie 2019, 19:00
5
dec
CONCERT EXTRAORDINAR LAURA BRETAN SI PRIETENII
Sala Palatului, Bucuresti, 5 decembrie 2019, 19:00
5
dec
D'ALE LOLELOR / EIN BETT VOLLER URZELN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 5 decembrie 2019, 19:00
6-8
dec
Festivalul Alandala
ROMEXPO, PAVILIONUL B2, BUCURESTI, 6 - 8 decembrie 2019
6
dec
VEDERE DE PE POD
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 6 decembrie 2019, 19:00
6
dec
Ozana Barabancea si Orchestra Lumini Sonore
Le Chateau, Bucuresti, 6 decembrie 2019, 19:30
7
dec
KINGS ON ICE
BT Arena , Cluj Napoca, 7 decembrie 2019, 19:00
7
dec
SARBATORI FERICITE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 7 decembrie 2019, 19:00
7
dec
Christmas Magic
Casa Universitarilor, Sala Auditorium Maximum, Cluj Napoca, 7 decembrie 2019, 19:00
7
dec
STAND UP COMEDY #6
Sala Palatului, Bucuresti, 7 decembrie 2019, 20:00
8
dec
IUBIRE CU NABADAI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 8 decembrie 2019, 19:00
8
dec
STAND UP COMEDY #6
Sala Palatului, Bucuresti, 8 decembrie 2019, 20:00
9
dec
Gala Folk “Om bun”
Sala Palatului, Bucuresti, 9 decembrie 2019, 19:30
11
dec
IMI PLACE CUM MIROSI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 11 decembrie 2019, 19:00
12
dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 12 decembrie 2019, 19:00
13
dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 13 decembrie 2019, 19:00
13
dec
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti, 13 decembrie 2019, 19:30
14
dec
Balul Filarmonicii Ploiesti
Palatul Culturii Ploiesti - Sala Coloanelor, , 14 decembrie 2019, 18:00
14
dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 14 decembrie 2019, 19:00
14
dec
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti, 14 decembrie 2019, 19:30
15
dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 15 decembrie 2019, 19:00
15
dec
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti, 15 decembrie 2019, 19:30
17
dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 17 decembrie 2019, 19:00
18
dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 18 decembrie 2019, 19:00
18
dec
HORIA BRENCIU-SUNT CINE VREAU SA FIU!
Sala Palatului, Bucuresti, 18 decembrie 2019, 19:30
19
dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 19 decembrie 2019, 19:00
20
dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 20 decembrie 2019, 19:00
20
dec
VIENNA CLASSIC CHRISTMAS
Sala Palatului, Bucuresti, 20 decembrie 2019, 19:30
21
dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 21 decembrie 2019, 19:00
22
dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 22 decembrie 2019, 19:00
30
dec
Concertul Traditional de Anul Nou
Sala Palatului, Bucuresti, 30 decembrie 2019, 19:00
31
dec
Bolyai pálya SOS!
Baza sportiva Bolyai Farkas, Targu Mures, 31 decembrie 2019
8
feb
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 8 februarie 2020, 20:00
9
feb
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Opera Nationala, Bucuresti, 9 februarie 2020, 16:00
9
feb
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Opera Nationala, Bucuresti, 9 februarie 2020, 20:00
14
feb
Compact Arad
Filarmonica de Stat Arad, Arad, 14 februarie 2020, 19:30
15
feb
Compact Timisoara
Filarmonica Banatul Timisoara - Sala Capitol, Timisoara, 15 februarie 2020, 19:30
17
feb
Compact Oradea
Casa de Cultura a Sindicatelor, Oradea, 17 februarie 2020, 20:00
18
feb
Compact Satu Mare
Casa de Cultura a Sindicatelor, Satu Mare, 18 februarie 2020, 19:30
19
feb
Compact Zalau
Casa de Cultura a Sindicatelor, Zalau, 19 februarie 2020, 19:30
20
feb
SUKHISHVILI
Sala Palatului, Bucuresti, 20 februarie 2020, 19:30
21
feb
Compact Alba
Casa De Cultura a Sindicatelor , Alba Iulia, 21 februarie 2020, 19:30
22
feb
Compact Deva
Centrul Cultural Dragan Muntean, Deva, 22 februarie 2020, 19:30
1
mar
Compact Galati
Casa de Cultura a Sindicatelor, Galati, 1 martie 2020, 19:30
7
mar
Compact Targu Jiu
Cinema Sergiu Nicolaescu, Targu Jiu, 7 martie 2020, 19:30
8
mar
Compact Turnu Severin
Palatul Cultural Theodor Costescu, Drobeta Turnu Severin, 8 martie 2020, 19:30
8
mar
Boney M feat Liz Mitchell
Sala Palatului, Bucuresti, 8 martie 2020, 20:00
12
iun
Tennis Demo: Simona & Friends
BT Arena , Cluj Napoca, 12 iunie 2020, 18:00
13
iun
TEAM ROMANIA vs. WORLD STARS
Cluj Arena , Cluj-Napoca, 13 iunie 2020
26-28
iun
ARAD OPEN AIR
Locatie secreta, Arad, 26 - 28 iunie 2020
23-26
iul
Open Air Blues Festival Brezoi
Parcul Central , Brezoi, 23 - 26 iulie 2020
14-16
aug
KULT FEST 2020
STADIONUL MOLDOVA, ROMAN, 14 - 16 august 2020, 16:00
Tot ce te intereseaza, direct in inbox.
Aboneaza-te la newsletter-ul nostru, fii primul la care ajung evenimentele noi.
Nu ai gasit inca evenimentul tau?
Cauta aici dupa cuvinte cheie.
Urmareste noutatile pe:
© 2019 Ticketing Nation S.R.L. . Toate drepturile rezervate.
Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Am inteles