11 mai
15 iun
Cupa Romaniei - Volei Feminin/Masculin - Pachet
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 11 mai - 15 iun 2019
17 mai
16 iun
KAREU DE ASI MEET AND GREET - Intalnire cu artistii
Turneu, , 17 mai - 16 iun 2019
20
mai
FC Petrolul - ACS Poli Timisoara
Stadion Ilie Oana Ploiesti, Ploiesti, 20 mai 2019, 18:00
20
mai
MARJORIE PRIME
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 20 mai 2019, 18:00
20
mai
FEMEIA - Concert Tudor Gheorghe
Sala Palatului, Bucuresti, 20 mai 2019, 19:00
20
mai
Un capricorn sub stele
Cinema Pro, Bucuresti, 20 mai 2019, 20:00
21
mai
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 21 mai 2019, 10:00
21
mai
Simfonia Clasica - Stagiunea Salut Cultura
Cinema Pro, Bucuresti, 21 mai 2019, 19:00
21
mai
SANDROS
Uzina cu teatru, Iasi, 21 mai 2019, 19:30
21
mai
APROPIEREA
Teatrul De Arta, Bucuresti, 21 mai 2019, 20:00
22
mai
O poveste a porcului
Palatul National al Copiilor, Bucuresti, 22 mai 2019, 10:00
22
mai
APROPIEREA
Teatrul De Arta, Bucuresti, 22 mai 2019, 20:00
23
mai
O poveste a porcului
Palatul National al Copiilor, Bucuresti, 23 mai 2019, 10:00
23
mai
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU, 23 mai 2019, 17:00
23
mai
INTERVIUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 23 mai 2019, 18:00
23
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 23 mai 2019, 18:30
23
mai
Concert Simfonic
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 23 mai 2019, 19:00
23
mai
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Filarmonica Banatul Timisoara - Sala Capitol, Timisoara, 23 mai 2019, 20:00
24-26
mai
East European Comic Con 7 - Bilete Actor
Romexpo, Bucuresti, 24 - 26 mai 2019, 16:00
24-26
mai
East European Comic Con 7
Romexpo, Bucuresti, 24 - 26 mai 2019, 16:00
24
mai
De-a Micul Print
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 24 mai 2019, 18:00
24
mai
MEMORIA APEI
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 24 mai 2019, 18:00
24
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 24 mai 2019, 18:30
24
mai
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Centrul Cultural Dragan Muntean, Deva, 24 mai 2019, 19:00
24
mai
DAYDREAMING EXPERIENCE - ACID PAULI, MARWAN, BROSS
Food Circus, Bucuresti, 24 mai 2019, 19:00
24-25
mai
ABONAMENT SONS OF GAIA PROMO PARTY BY CLAROBSCURA
Urania Palace, Cluj Napoca, 24 - 25 mai 2019, 20:00
24
mai
ZIUA 1 SONS OF GAIA PROMO PARTY BY CLAROBSCURA
Urania Palace, Cluj Napoca, 24 mai 2019, 20:00
24
mai
R.O x Konoba „10 Project” pres. by The Fresh
Gradina Floreasca, Bucuresti, 24 mai 2019, 20:00
24
mai
MACANACHE LANSEAZA LEGEA
THE STAGE, Bacau, 24 mai 2019, 21:00
24
mai
Booha [at] Hangariada // Iasi
Hangariada, Iasi - in cadrul Hangariada, 24 mai 2019, 22:00
24
mai
CARLA’S DREAMS at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 24 mai 2019, 23:00
25
mai
Lido in the Sky
Hotel LIDO, , 25 mai 2019
25 mai
8 iun
Silver League - Volei Feminin/Masculin - Pachet
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 25 mai - 8 iun 2019
25
mai
ATELIERUL DE CREAT POVESTI
ATELIERE, SIBIU, 25 mai 2019, 10:00
25
mai
O poveste a porcului
Sala Rapsodia, Bucuresti, 25 mai 2019, 11:00
25
mai
MICII DETECTIVI
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 25 mai 2019, 11:00
25
mai
ATELIERUL DE CREAT POVESTI
ATELIERE, SIBIU, 25 mai 2019, 12:00
25
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 25 mai 2019, 15:30
25
mai
Preview Festival AOA
Curtea de vara Plaja Curtea Veche, Ghioroc, Arad, 25 mai 2019, 17:00
25
mai
ROMANIA vs. GEORGIA (Silver League, Volei Feminin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 25 mai 2019, 17:00
25
mai
Calatorii prin galaxii
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 25 mai 2019, 18:00
25
mai
MICII DETECTIVI
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 25 mai 2019, 18:00
25
mai
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 25 mai 2019, 18:00
25
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 25 mai 2019, 18:30
25
mai
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 25 mai 2019, 19:00
25
mai
ROMEO SI JULIETA
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 25 mai 2019, 19:00
25
mai
IN MEMORIAM GHEORGHE DINICA
Sala Palatului, Bucuresti, 25 mai 2019, 19:00
25
mai
ZIUA 2 SONS OF GAIA PROMO PARTY BY CLAROBSCURA
Urania Palace, Cluj Napoca, 25 mai 2019, 22:00
26
mai
MICII DETECTIVI
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 26 mai 2019, 11:00
26
mai
Regele mincinosilor
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 26 mai 2019, 11:00
26
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 26 mai 2019, 11:30
26
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 26 mai 2019, 15:30
26
mai
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 26 mai 2019, 18:00
26
mai
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Filarmonica de stat (Sala Thalia), Sibiu, 26 mai 2019, 19:00
26
mai
CARMEN
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 26 mai 2019, 19:00
26
mai
GAITELE
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 26 mai 2019, 19:00
27
mai
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 27 mai 2019, 18:00
27
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 27 mai 2019, 18:30
28
mai
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 28 mai 2019, 10:00
28
mai
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 28 mai 2019, 18:00
28
mai
APROPIEREA
Teatrul De Arta, Bucuresti, 28 mai 2019, 20:00
29
mai
Pantalone in luna
Palatul National al Copiilor, Bucuresti, 29 mai 2019, 10:00
29
mai
ROMANIA vs. DENMARK (Silver League, Volei Masculin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 29 mai 2019, 17:00
29
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 29 mai 2019, 18:30
30
mai
Vrajitorul din Oz
Palatul National al Copiilor, Bucuresti, 30 mai 2019, 10:00
30
mai
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU, 30 mai 2019, 17:00
30
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 30 mai 2019, 18:30
30
mai
Cooking Charity
Taste Learners, Bucuresti, 30 mai 2019, 18:30
30
mai
Circul Orlando
Vis-a-vis de bazinul de inot, Slatina, 30 mai 2019, 18:30
30
mai
DAS RIESENRADIESCHEN
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 30 mai 2019, 18:30
30
mai
Concert Simfonic pentru copii
Casa de Cultura a Sindicatelor, Ploiesti, 30 mai 2019, 19:00
30
mai
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 30 mai 2019, 19:00
30
mai
SANDROS
Uzina cu teatru, Iasi, 30 mai 2019, 19:30
31
mai
Vrajitorul din Oz
Sala Rapsodia, Bucuresti, 31 mai 2019, 10:00
31
mai
Pernuta somnoroasa
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 31 mai 2019, 18:00
31
mai
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 31 mai 2019, 18:30
31
mai
Circul Orlando
Vis-a-vis de bazinul de inot, Slatina, 31 mai 2019, 18:30
31
mai
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A., Sibiu, 31 mai 2019, 19:00
31
mai
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Cinema Dacia, Piatra Neamt, 31 mai 2019, 19:00
1
iun
MUZICANTII DIN BREMEN
SALA ETAJ, SIBIU, 1 iunie 2019, 11:00
1
iun
Alice in tara minunilor
Circul Metropolitan Bucuresti, Bucuresti, 1 iunie 2019, 15:00
1
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 1 iunie 2019, 15:30
1
iun
Circul Orlando
Vis-a-vis de bazinul de inot, Slatina, 1 iunie 2019, 15:30
1
iun
ROMANIA vs. GEORGIA (Silver League, Volei Masculin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 1 iunie 2019, 17:00
1
iun
MUZICANTII DIN BREMEN
SALA ETAJ, SIBIU, 1 iunie 2019, 18:00
1
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 1 iunie 2019, 18:30
1
iun
Circul Orlando
Vis-a-vis de bazinul de inot, Slatina, 1 iunie 2019, 18:30
1
iun
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A., Sibiu, 1 iunie 2019, 19:00
1
iun
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Casa de Cultura a Studentilor, Iasi, 1 iunie 2019, 19:00
1
iun
APROPIEREA
Teatrul De Arta, Bucuresti, 1 iunie 2019, 20:00
2
iun
MUZICANTII DIN BREMEN
SALA ETAJ, SIBIU, 2 iunie 2019, 11:00
2
iun
Alice in tara minunilor
Circul Metropolitan Bucuresti, Bucuresti, 2 iunie 2019, 11:00
2
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 2 iunie 2019, 11:30
2
iun
Circul Orlando
Vis-a-vis de bazinul de inot, Slatina, 2 iunie 2019, 11:30
2
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU (spectacol itinerant Sibiu - Rasinari)
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 2 iunie 2019, 15:00
2
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
DEDEMAN GAVANA, Pitesti, 2 iunie 2019, 15:30
2
iun
Circul Orlando
Vis-a-vis de bazinul de inot, Slatina, 2 iunie 2019, 15:30
2
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU (spectacol itinerant Sibiu - Rasinari)
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 2 iunie 2019, 18:00
2
iun
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Teatrul de Vara „Radu Beligan”, Bacau, 2 iunie 2019, 19:00
2
iun
TITUS ANDRONICUS PREMIERA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 2 iunie 2019, 19:00
3
iun
Circul Orlando
Vis-a-vis de bazinul de inot, Slatina, 3 iunie 2019, 18:30
3
iun
KoMASTERS #3
Beraria H, Bucuresti, 3 iunie 2019, 20:00
3
iun
Un capricorn sub stele
Cinema Pro, Bucuresti, 3 iunie 2019, 20:00
7
iun
MACANACHE LANSEAZA LEGEA
CLUB CAPCANA, Timisoara, 7 iunie 2019, 21:00
8
iun
The Fresh In The Garden
Playa Verde, Bucuresti, 8 iunie 2019
8
iun
ROMANIA vs. ISRAEL (Silver League, Volei Feminin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 8 iunie 2019, 17:00
8
iun
FATA DE MATASE ARTIFICIALA
Sala Studio TNRS, Sibiu, 8 iunie 2019, 19:00
8
iun
ROMANIA vs. AZERBAIDJAN (Silver League, Volei Masculin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 8 iunie 2019, 19:30
8
iun
Rammsturm (Rammstein Tribute Hungary) Live @Hardward Pub
Hardward Pub, Cluj Napoca, 8 iunie 2019, 20:00
12
iun
ROMANIA vs. CYPRUS (Silver League, Volei Feminin)
Sala Sporturilor Alexandria, Alexandria, 12 iunie 2019, 17:00
13-16
iun
WORLD EXPERIENCE FESTIVAL - ABONAMENT
Teatrul National, Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 13 - 16 iunie 2019
13
iun
WORLD EXPERIENCE FESTIVAL
Teatrul National Cluj-Napoca, Cluj Napoca, 13 iunie 2019, 18:00
13
iun
WORLD EXPERIENCE FESTIVAL
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 13 iunie 2019, 18:00
13
iun
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Casa de Cultura a Sindicatelor, Constanta, 13 iunie 2019, 19:00
14-15
iun
MAGNETIC FESTIVAL
Rooftop of Shopping City Timisoara, Timisoara, 14 - 15 iunie 2019
14-16
iun
diMANSIONS
Castelul Mikó, Olteni, judetul Covasna, 14 - 16 iunie 2019
14
iun
FITS - 14 IUNIE
FITS, Sibiu, 14 iunie 2019
14
iun
FAUST
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 14 iunie 2019, 16:00
14
iun
IZVORUL DANSULUI / SESSION
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
STELELE CIRCULUI CONTEMPORAN / LA GALERIE
Redal Expo, Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
MIHAITA. RECONSTITUIREA UNEI VIETI / GEORGE MIHAITA: THE REENACTMENT OF ONE’S LIFE
Filarmonica de stat , Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
RULETA ROMANEASCA / ROMANIAN ROULETTE - A WHOLE LIFE IN ONE NIGHT
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
BLOSSOM
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
ALBERT VON KLOSS – IGNATENKO
Sala Palatului, Bucuresti, 14 iunie 2019, 19:00
14
iun
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Casa de Cultura a Sindicatelor, Mangalia, 14 iunie 2019, 19:00
14
iun
PESCARUSUL / THE SEAGULL
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 14 iunie 2019, 20:00
14
iun
HAMLET / LEV DODIN’S HAMLET
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 14 iunie 2019, 21:00
14
iun
MEDEA'S BOYS
Sala Studio TNRS, Sibiu, 14 iunie 2019, 21:00
14
iun
PESCARUSUL
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 14 iunie 2019, 21:00
14
iun
MIHAITA. RECONSTITUIREA UNEI VIETI / GEORGE MIHAITA: THE REENACTMENT OF ONE’S LIFE
Filarmonica de stat , Sibiu, 14 iunie 2019, 22:00
14
iun
PISICI / CATS
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 14 iunie 2019, 22:00
15
iun
FITS - 15 IUNIE
FITS, Sibiu, 15 iunie 2019
15-16
iun
FESTIVALUL FAMILIEI ZURLANDIA
Domeniul Stirbey, Buftea, 15 - 16 iunie 2019, 10:00
15
iun
FAUST
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
PESCARUSUL / THE SEAGULL
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
REGULILE JOCULUI / THE RULES OF GAMES
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
Sports Festival | Tennis Demo: Team Romania vs Team Italy
BT Arena , Cluj Napoca, 15 iunie 2019, 17:30
15
iun
CUNUNA DE TINICHEA
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 15 iunie 2019, 18:00
15
iun
PAGE 127
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 15 iunie 2019, 18:00
15
iun
WORLD EXPERIENCE FESTIVAL
Teatrul National Cluj-Napoca, Cluj Napoca, 15 iunie 2019, 18:00
15
iun
IZVORUL DANSULUI / SESSION
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 15 iunie 2019, 19:00
15
iun
Metropolitan Opera Festival
SALA RADIO, Bucuresti, 15 iunie 2019, 19:00
15
iun
SINGUR / ALONE
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 15 iunie 2019, 20:00
15
iun
SISTER ACT TRIBUTE / GOSPEL INSPIRATION
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 15 iunie 2019, 20:00
15
iun
HAMLET / LEV DODIN’S HAMLET
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 15 iunie 2019, 21:00
15
iun
STELELE CIRCULUI CONTEMPORAN / LA GALERIE
Redal Expo, Sibiu, 15 iunie 2019, 21:00
15
iun
FRUMOS E IN SEPTEMBRIE LA VENETIA / THE BEAUTY OF VENICE IN SEPTEMBER
Filarmonica de stat , Sibiu, 15 iunie 2019, 21:00
15
iun
100 DE MINUTE DE LIBERTATE / 100 MINUTES OF FREEDOM
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 15 iunie 2019, 23:00
15
iun
TAXIMETRISTI / TAXI DRIVERS
Sala Studio TNRS, Sibiu, 15 iunie 2019, 23:00
15
iun
24 AUGUST
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 15 iunie 2019, 23:00
16
iun
FITS - 16 IUNIE
FITS, Sibiu, 16 iunie 2019
16
iun
IN A FOREST DARK AND DEEP
Redal Expo, Sibiu, 16 iunie 2019, 16:00
16
iun
FRUMUSETEA ASCUNSA / HIDDEN IN PLAIN SIGHT
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 16 iunie 2019, 16:00
16
iun
HAMLET
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 16 iunie 2019, 16:00
16
iun
FUGARII / THE FUGITIVES
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
SPALAM COPILUL SAU FACEM ALTUL / BABY WITH THE BATHWATER
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
DOI IN UNU / ONE.ONE&ONE
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
WORLD EXPERIENCE FESTIVAL
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
SISTER ACT TRIBUTE / GOSPEL INSPIRATION
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Casa de Cultura a Sindicatelor, Galati, 16 iunie 2019, 19:00
16
iun
DRAGOSTE IN VREMEA REVOLUTIEI / KUSUKO - LOVE REVOLUTION -
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 16 iunie 2019, 19:30
16
iun
IN NUMELE TATALUI
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 16 iunie 2019, 20:00
16
iun
FRANCISCO MOREIRA
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 16 iunie 2019, 20:00
16
iun
Povestea printesei deocheate / The Scarlet Princess
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 16 iunie 2019, 22:00
16
iun
TARA DIN INIMA MEA / OUR COUNTRY
Sala Studio TNRS, Sibiu, 16 iunie 2019, 22:00
16
iun
DONTCRYBABY
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 16 iunie 2019, 23:00
17
iun
FITS - 17 IUNIE
FITS, Sibiu, 17 iunie 2019
17
iun
ASTEPTANDU-L PE GODOT / WAITING FOR GODOT
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
JONGLERII DE PROPORTII / HUMANOPTERE
Filarmonica de stat , Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
MON CABARET NOIR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
TARA DIN INIMA MEA / OUR COUNTRY
Sala Studio TNRS, Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
MOS NICHIFOR
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 17 iunie 2019, 18:00
17
iun
FRANCISCO MOREIRA
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 17 iunie 2019, 18:00
17
iun
DOI IN UNU / ONE.ONE&ONE
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
JONGLERII DE PROPORTII / HUMANOPTERE
Filarmonica de stat , Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
BEFORE BREAKFAST
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
SISTER ACT TRIBUTE / GOSPEL INSPIRATION
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
MUSIC THROUGH AGES
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
Povestea printesei deocheate / The Scarlet Princess
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
IDIOTII GENIALI / ALL GENIOUS, ALL IDIOT
Redal Expo, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
MOS NICHIFOR
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
BEFORE BREAKFAST
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
ANGAJARE DE CLOVN / OLD CLOWN WANTED
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 17 iunie 2019, 23:00
18
iun
FITS - 18 IUNIE
FITS, Sibiu, 18 iunie 2019
18
iun
DANSUL PINGUINULUI IMPERIAL / DANCE OF THE EMPEROR PENGUIN
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 18 iunie 2019, 16:00
18
iun
ULCIORUL SFARAMAT / THE BROKEN JUG
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
IDIOTII GENIALI / ALL GENIOUS, ALL IDIOT
Redal Expo, Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
THE LOST GENERATION
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
FRIDA KI ALLO
Sala Studio TNRS, Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
STAREA DE ASEDIU / STATE OF SIEGE
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
FLAMENCO CA DESTIN / DESTINATION FLAMENCO
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
VIATA INTRE FRONTIERE / 17 BORDER CROSSINGS
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
RITMURI SINESTETICE / SYNESTHETIC BEATS
SINAGOGA , SIBIU, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
FRANCISCO MOREIRA
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
STUDENTUL DIN PRAGA / THE STUDENT OF PRAGUE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 18 iunie 2019, 22:00
18
iun
SPIRITUL DANSULUI / LIFE. DANCE SOUL
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 18 iunie 2019, 22:00
18
iun
FRIDA KI ALLO
Sala Studio TNRS, Sibiu, 18 iunie 2019, 22:00
18
iun
LOVE STORIES
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 18 iunie 2019, 23:00
19
iun
FITS - 19 IUNIE
FITS, Sibiu, 19 iunie 2019
19
iun
IERUSALIM / JERUSALEM
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 19 iunie 2019, 16:00
19
iun
VIATA INTRE FRONTIERE / 17 BORDER CROSSINGS
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 19 iunie 2019, 16:00
19
iun
STAREA DE ASEDIU / STATE OF SIEGE
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
ISTORIE LA PERSOANA I / HISTORY IN THE FIRST PERSON
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
AMINTIRI FANTOMA / GHOST MEMORIES
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
UMBRA IUBITULUI / OMBRE DE MON AMANT
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
CEL MAI BUN FLAMENCO / IMPETU’S
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
TRAVIATA / TRAVIATA - YOU DESERVE A BETTER FUTURE
Filarmonica de stat , Sibiu, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
RITMURI SINESTETICE / SYNESTHETIC BEATS
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
DIN LEVANT SPRE BAIRRO ALTO
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 19 iunie 2019, 22:00
19
iun
HOW I LEARNED TO DRIVE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 19 iunie 2019, 23:00
20
iun
FITS - 20 IUNIE
FITS, Sibiu, 20 iunie 2019
20
iun
HIN UND HER / INCOACE SI INCOLO
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 20 iunie 2019, 16:00
20
iun
COPILUL DIN SPATELE OCHILOR / BEHIND THE EYES MUSICAL
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 20 iunie 2019, 16:00
20
iun
BUCURIA / JOY
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 20 iunie 2019, 18:00
20
iun
CEL MAI BUN FLAMENCO / IMPETU’S
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 20 iunie 2019, 18:00
20
iun
CUVANT SI CANTEC DE SUFLET ROMANESC
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 20 iunie 2019, 19:00
20
iun
FENOMENUL WOODSTOCK / CHECKPOINT WOODSTOCK
Redal Expo, Sibiu, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
TRAVIATA / TRAVIATA - YOU DESERVE A BETTER FUTURE
Filarmonica de stat , Sibiu, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
UMBRA IUBITULUI / OMBRE DE MON AMANT
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
DIN LEVANT SPRE BAIRRO ALTO
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
RELIC (O NEBUNIE DE SPECTACOL) / RELIC
Sala Studio TNRS, Sibiu, 20 iunie 2019, 20:30
20
iun
Povestea printesei deocheate / The Scarlet Princess
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 20 iunie 2019, 22:00
20
iun
GARDENIA
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 20 iunie 2019, 22:00
20
iun
RELIC (O NEBUNIE DE SPECTACOL) / RELIC
Sala Studio TNRS, Sibiu, 20 iunie 2019, 22:00
20
iun
NEBUNA DIN CHAILLOT / THE MADWOMAN OF CHAILLOT
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 20 iunie 2019, 23:00
21
iun
FITS - 21 IUNIE
FITS, Sibiu, 21 iunie 2019
21-23
iun
RETRO MUSIC FESTIVAL
ROMEXPO, PARCAREA C, Bucuresti, 21 - 23 iunie 2019
21
iun
URSUL / THE BOOR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 21 iunie 2019, 16:00
21
iun
BUCURIA / JOY
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
FENOMENUL WOODSTOCK / CHECKPOINT WOODSTOCK
Redal Expo, Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
TERMEN DE GARANTIE / EXPIRY DATE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
DIN LEVANT SPRE BAIRRO ALTO
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
PORTRETE ALE OCCIDENTULUI SI ALE ORIENTULUI
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 21 iunie 2019, 19:00
21
iun
CU CE VA SERVESC? / WHAT CAN I OFFER YOU?
Filarmonica de stat , Sibiu, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
METAMORFOZE / METAMORPHOSIS
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. (outdoor), Sibiu, 21 iunie 2019, 21:30
21
iun
CRIMA / MURDER
Sala Studio TNRS, Sibiu, 21 iunie 2019, 22:00
21
iun
PISICA VERDE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 21 iunie 2019, 23:00
22
iun
FITS - 22 IUNIE
FITS, Sibiu, 22 iunie 2019
22
iun
CARNAVALUL / THE CARNIVAL
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 22 iunie 2019, 15:00
22
iun
DAMA CU CAMELII / LI YAXIAN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
TRAIESTE CLIPA / FINDING NOW
Redal Expo, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
URSUL / THE BOOR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
FAMILIA BACH SI DARUL MUZICII / BACH FAMILY - THE GIFT OF MUSIC
BISERICA FRANCISCANA, SIBIU, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 22 iunie 2019, 17:00
22
iun
VENEZUELA
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
SUFLETUL LABIRINTULUI / THE SPIRIT OF A LABYRINTH IN THE EUROPEAN CAPPUCCINO
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
HAMLET IT BE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
PEER GYNT
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 22 iunie 2019, 18:30
22
iun
GALA CELEBRITATILOR
Filarmonica de stat , Sibiu, 22 iunie 2019, 19:00
22
iun
FURTUNA LUI K. / K. TEMPEST
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
TROBAIRITZ
BISERICA FRANCISCANA, SIBIU, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
TRAIESTE CLIPA / FINDING NOW
Redal Expo, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
SUFLETUL LABIRINTULUI / THE SPIRIT OF A LABYRINTH IN THE EUROPEAN CAPPUCCINO
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
CALCAND PE CENUSA / DANCING ON ASHES
Sala Studio TNRS, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
DRAMA CERSETORULUI / BEGGAR`S DRAMA
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 22 iunie 2019, 23:00
23
iun
FITS - 23 IUNIE
FITS, Sibiu, 23 iunie 2019
23
iun
TROBAIRITZ
Biserica Fortificata din Crit, Jud. Brasov, 23 iunie 2019, 15:00
23
iun
REPUBLICA MELANIA / MELANIA REPUBLIK
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 23 iunie 2019, 15:00
23
iun
DAMA CU CAMELII / LI YAXIAN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 23 iunie 2019, 16:00
23
iun
FURTUNA LUI K. / K. TEMPEST
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 23 iunie 2019, 16:00
23
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 23 iunie 2019, 16:00
23
iun
PEER GYNT
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
VENEZUELA
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
SUNT UN ORB / I AM A BLIND MAN
Redal Expo, Sibiu, 23 iunie 2019, 18:30
23
iun
ELIXIR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 23 iunie 2019, 18:30
23
iun
THE PIPE ORGAN ON FILM AND MUSICAL
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 23 iunie 2019, 19:00
23
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 23 iunie 2019, 20:00
23
iun
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 23 iunie 2019, 21:00
23
iun
SUNT UN ORB / I AM A BLIND MAN
Redal Expo, Sibiu, 23 iunie 2019, 21:00
23
iun
LIVADA DE VISINI / THE CHERRY ORCHARD
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 23 iunie 2019, 21:00
23
iun
POVESTILE LUI JOHN CAGE / CAGE SHUFFLE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 23 iunie 2019, 22:00
23
iun
DE-A VIATA / LIVELIHOOD
Sala Studio TNRS, Sibiu, 23 iunie 2019, 22:00
28
iun
Concert Ronan Keating + pachet cazare si pensiune completa
Teleferic Grand Hotel Poiana Brasov, Brasov, 28 iunie 2019
28-30
iun
ARAD OPEN AIR
ARAD, , 28 - 30 iunie 2019
28
iun
STEAUA FARA NUME
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 28 iunie 2019, 19:00
28
iun
Noaptea Spartanilor 2
Sala Olimpia, Timisoara, 28 iunie 2019, 20:00
29
iun
PURICELE IN URECHE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 29 iunie 2019, 19:00
30
iun
Joel Hoekstra [Whitesnake] | Masterclass
CLUB MOJO, Bucuresti, 30 iunie 2019, 19:00
30
iun
PURICELE IN URECHE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 30 iunie 2019, 19:00
4-7
iul
EXIT FESTIVAL 2019
Petrovaradin Fortress, Novi Sad, 4 - 7 iulie 2019
4-7
iul
NEVERSEA
Neversea Beach, Constanta, 4 - 7 iulie 2019
4
iul
ELECTRA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 4 iulie 2019, 19:00
5-21
iul
Teatru Sub Luna - ABONAMENT FESTIVAL
Club Quantic, Bucuresti, 5 - 21 iulie 2019
5-21
iul
Teatru Sub Luna - ABONAMENT WEEKEND
Club Quantic, Bucuresti, 5 - 21 iulie 2019
5-7
iul
Festivalul Custom Resita
Poiana Golului , Resita, 5 - 7 iulie 2019, 13:00
5
iul
Seduction by Pagan Events
Pensiunea Viisoara, Viisoara, Jud. Mures, 5 iulie 2019, 16:00
5
iul
INCURCA-I DRACE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 5 iulie 2019, 19:00
6
iul
INCURCA-I DRACE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 6 iulie 2019, 19:00
7
iul
IMI PLACE CUM MIROSI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 7 iulie 2019, 19:00
11
iul
D'ALE LOLELOR / EIN BETT VOLLER URZELN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 11 iulie 2019, 19:00
12
iul
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A., Sibiu, 12 iulie 2019, 19:00
12
iul
Meci aniversar U100 - Tribuna I Inel 1
Cluj Arena Tribuna 1 Inel 1, Cluj-Napoca, 12 iulie 2019, 19:00
13
iul
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A., Sibiu, 13 iulie 2019, 19:00
14
iul
CERERE IN CASATORIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 14 iulie 2019, 19:00
14
iul
SUNT O BABA COMUNISTA
Sala Studio TNRS, Sibiu, 14 iulie 2019, 19:30
17-21
iul
ELECTRIC CASTLE
Banffy Castle, Bontida, Cluj, 17 - 21 iulie 2019
18-21
iul
Open Air Blues Festival Brezoi
Parcul Central , Brezoi, 18 - 21 iulie 2019
18
iul
CHEIE PENTRU DOI / EIN SCHLUSSEL FUR ZWEI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 18 iulie 2019, 19:00
19
iul
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 19 iulie 2019, 19:00
20
iul
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 20 iulie 2019, 19:00
21
iul
BON JOVI
Piata Constitutiei, Bucuresti, 21 iulie 2019, 15:00
21
iul
IUBIRE CU NABADAI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 21 iulie 2019, 19:00
22
iul
THE CURE
Piata Constitutiei, Bucuresti, 22 iulie 2019, 15:00
26-28
iul
SAMBATA X3
Gradina Ielelor, Jud. Brasov, 26 - 28 iulie 2019
26-27
iul
ARTmania Festival 2019
Piata Mare, Sibiu, 26 - 27 iulie 2019
26
iul
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A., Sibiu, 26 iulie 2019, 19:00
27
iul
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A., Sibiu, 27 iulie 2019, 19:00
28
iul
STEAUA FARA NUME
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 28 iulie 2019, 19:00
1-4
aug
UNTOLD - CHAPTER V
Cluj-Napoca, Cluj, 1 - 4 august 2019
10-11
aug
Summer Well Festival 2019
Domeniul Stirbey, Buftea, 10 - 11 august 2019, 12:00
12-18
aug
Water Music Festival
Ceahlau, Comuna Ceahlau, 12 - 18 august 2019
15-18
aug
Hula Hill Party
Hula Danes, Sighisoara, 15 - 18 august 2019, 10:00
15-17
aug
Smida Jazz Festival
Smida, Comuna Belis, 15 - 17 august 2019, 14:00
7
sep
RUG
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 7 septembrie 2019, 19:00
7
sep
WE LOVE RETRO
Sala Polivalenta, Bucuresti, 7 septembrie 2019, 21:00
8
sep
VEDERE DE PE POD
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 8 septembrie 2019, 19:00
11
sep
PERFECT COMPUS
Sala Studio TNRS, Sibiu, 11 septembrie 2019, 19:00
12
sep
REASONS TO BE PRETTY
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 12 septembrie 2019, 19:00
13-15
sep
PLAI 2019
Muzeul Satului Banatean, Timisoara, 13 - 15 septembrie 2019
13
sep
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 13 septembrie 2019, 19:00
14
sep
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 14 septembrie 2019, 19:00
15
sep
FANTOMA E AICI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 15 septembrie 2019, 19:00
19
sep
CHEIE PENTRU DOI / EIN SCHLUSSEL FUR ZWEI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 19 septembrie 2019, 19:00
20
sep
EDEN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 20 septembrie 2019, 19:00
21
sep
DAMEN VALS
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 21 septembrie 2019, 19:00
22
sep
SUNT O BABA COMUNISTA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 22 septembrie 2019, 19:00
24
sep
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 24 septembrie 2019, 19:00
25
sep
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 25 septembrie 2019, 19:00
26
sep
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 26 septembrie 2019, 19:00
27
sep
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 27 septembrie 2019, 19:00
28-29
sep
Dracula Horse Festival
Domeniului Dracula Danes , Mures, 28 - 29 septembrie 2019
28
sep
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 28 septembrie 2019, 19:00
29
sep
GIRAFE - Fabula urbana #1
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 29 septembrie 2019, 19:00
8
oct
Ceva Marunt la Sala Palatului
Sala Palatului, Bucuresti, 8 octombrie 2019, 20:00
14
oct
Corul ALexandrov - Red Army Choir - povestea continua
Sala Palatului, Bucuresti, 14 octombrie 2019, 20:00
21
oct
Sarah Brightman
Sala Palatului, Bucuresti, 21 octombrie 2019, 20:00
22
oct
Sarah Brightman
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 22 octombrie 2019, 20:00
1
nov
Cenaclul Flacara
Sala Palatului, Bucuresti, 1 noiembrie 2019, 19:00
8
nov
TAXI #20
Sala Palatului, Bucuresti, 8 noiembrie 2019, 19:00
10
nov
Spectacol Aniversar SILVIA DUMITRESCU
Sala Palatului, Bucuresti, 10 noiembrie 2019, 19:30
23
nov
WE LOVE RETRO
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 23 noiembrie 2019, 21:00
7
dec
KINGS ON ICE
BT Arena , Cluj Napoca, 7 decembrie 2019, 19:00
9
dec
Gala Folk “Om bun”
Sala Palatului, Bucuresti, 9 decembrie 2019, 19:30
14
dec
Balul Filarmonicii Ploiesti
Palatul Culturii Ploiesti - Sala Coloanelor, , 14 decembrie 2019, 18:00
Tot ce te intereseaza, direct in inbox.
Aboneaza-te la newsletter-ul nostru, fii primul la care ajung evenimentele noi.
Nu ai gasit inca evenimentul tau?
Cauta aici dupa cuvinte cheie.
Urmareste noutatile pe:
© 2019 Ticketing Nation S.R.L. . Toate drepturile rezervate.
Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Am inteles