Program
ROBOSHOW - INNOVATIC EXPO
City Park Mall, Constanta
5 iul - 8 sep 2019, ora 10:00
ABONAMENT HANDBAL CLUB DOBROGEA
Sala Sporturilor , Constanta
7 aug - 30 sep 2019
Jazz On The Rooftop - 23-25 August 2019
Primaria Ploiesti, Ploiesti
23 - 25 august 2019, ora 19:00
Concursul International al Teatrului National de Opera si Balet
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
25 august 2019, ora 19:00
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH,
25 august 2019, ora 20:30
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH,
26 august 2019, ora 20:30
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH,
27 august 2019, ora 20:30
VA PLAC BANANELE, TOVARASI
Curtea Artistilor, Zalau
28 august 2019, ora 19:00
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH,
28 august 2019, ora 20:30
Focsani Blues Festival
Zaga Zaga, Doaga
29 - 31 august 2019
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH,
29 august 2019, ora 20:30
BREAKFAST IN THE SKY
Hotel Caro, Sector 2, Bucuresti
30 aug - 1 sep 2019
WINE TASTING IN THE SKY
Hotel Caro, Sector 2, Bucuresti
30 aug - 1 sep 2019
DINNER IN THE SKY
Hotel Caro, Sector 2, Bucuresti
30 aug - 1 sep 2019
MEMORIES
Funky Lounge Herastrau, Bucuresti
30 august 2019, ora 20:00
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH,
30 august 2019, ora 20:30
Bolyai pálya SOS!
Baza sportiva Bolyai Farkas, Targu Mures
31 august 2019
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH,
31 august 2019, ora 20:30
K-POP Concert in Romania
Sala Polivalenta, Bucuresti
4 septembrie 2019, ora 19:00
K-POP Concert in Romania
Sala Polivalenta, Bucuresti
5 septembrie 2019, ora 19:00
The Carnival Bucuresti 2019
Romexpo, Bucuresti
6 - 8 septembrie 2019
CUI I-E FRICA DE VIRGINIA WOOLF?
TNRS – Sala Mare, Sibiu
6 septembrie 2019, ora 19:00
ROU / teatru
Devino un LIDER Curs Dezvoltare Personala adolescenti
Ceainaria Bernschutz , Gradina Icoanei
7 - 28 septembrie 2019, ora 11:00
RUG
TNRS – Sala Mare, Sibiu
7 septembrie 2019, ora 19:00
WE LOVE RETRO
Romexpo Parcarea B, Bucuresti
7 septembrie 2019, ora 21:00
MARIE, MARIE! (TRIBUT MARIEI TANASE)
TNRS – Sala Mare, Sibiu
8 septembrie 2019, ora 19:00
PERFECT COMPUS
TNRS - Sala Studio, Sibiu
11 septembrie 2019, ora 19:00
FANTOMA E AICI
TNRS – Sala Mare, Sibiu
12 septembrie 2019, ora 19:00
8 FEMEI - PREMIERA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi
12 septembrie 2019, ora 19:00
PLAI 2019
Muzeul Satului Banatean, Timisoara
13 - 15 septembrie 2019
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu
13 septembrie 2019, ora 19:00
8 FEMEI
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi
13 septembrie 2019, ora 19:00
LEAGUE OF THE 4 - 14 SEPTEMBRIE
BT Arena , Cluj Napoca
14 septembrie 2019, ora 18:00
LEAGUE OF THE 4 - ABONAMENT
BT Arena , Cluj Napoca
14 - 15 septembrie 2019, ora 18:00
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu
14 septembrie 2019, ora 19:00
O SCRISOARE PIERDUTA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi
14 septembrie 2019, ora 19:00
LEAGUE OF THE 4 - 15 SEPTEMBRIE
BT Arena , Cluj Napoca
15 septembrie 2019, ora 18:00
DAMEN VALS
TNRS – Sala Mare, Sibiu
15 septembrie 2019, ora 19:00
COLIVIA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi
15 septembrie 2019, ora 19:00
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi
16 septembrie 2019, ora 18:00
SANDROS
Uzina cu teatru, Iasi
16 septembrie 2019, ora 19:30
KoMASTERS #4
Beraria H, Bucuresti
16 septembrie 2019, ora 20:00
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi
17 septembrie 2019, ora 18:00
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU
18 septembrie 2019, ora 18:00
MANTRA – Sounds into Silence documentary
ARCUB- Sala Mare, Bucuresti
18 septembrie 2019, ora 19:30
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU
19 septembrie 2019, ora 17:00
MEMORIA APEI
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi
19 septembrie 2019, ora 18:00
CHEIE PENTRU DOI / EIN SCHLUSSEL FUR ZWEI
TNRS – Sala Mare, Sibiu
19 septembrie 2019, ora 19:00
SARPELE IN IARBA
TNRS - Sala Studio, Sibiu
19 septembrie 2019, ora 19:00
EDEN
TNRS - Sala Studio, Sibiu
20 septembrie 2019, ora 19:00
IMI PLACE CUM MIROSI
TNRS – Sala Mare, Sibiu
20 septembrie 2019, ora 19:00
DANSUL DELHI
Sala de Teatru la CUB, Iasi
20 septembrie 2019, ora 19:00
Concert aniversar COMPACTB
Arenele Romane, Bucuresti
20 septembrie 2019, ora 19:00
ATELIERUL DE CREAT POVESTI
ATELIERE, SIBIU
21 septembrie 2019, ora 10:00
DER FLECK
SALA ETAJ, SIBIU
21 septembrie 2019, ora 11:00
ATELIERUL DE CREAT POVESTI
ATELIERE, SIBIU
21 septembrie 2019, ora 12:00
DER FLECK
SALA ETAJ, SIBIU
21 septembrie 2019, ora 18:00
10
TNRS – Sala Mare, Sibiu
21 septembrie 2019, ora 19:00
CAFENEAUA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi
21 septembrie 2019, ora 19:00
DER FLECK
SALA ETAJ, SIBIU
22 septembrie 2019, ora 11:00
WINE TASTING TRIP
Crama Basilescu,
22 septembrie 2019, ora 11:00
SUNT O BABA COMUNISTA
TNRS - Sala Studio, Sibiu
22 septembrie 2019, ora 19:00
Colosseum Tournament 15
Arena Antonio Alexe, Oradea
22 septembrie 2019, ora 19:00
CHIRITA IN PROVINTIE
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi
22 septembrie 2019, ora 19:00
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu
24 septembrie 2019, ora 19:00
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU
25 septembrie 2019, ora 18:00
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu
25 septembrie 2019, ora 19:00
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU
26 septembrie 2019, ora 17:00
SCHUSCH
Teatrul Gong - Sala Etaj sc, Sibiu
26 septembrie 2019, ora 18:30
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu
26 septembrie 2019, ora 19:00
PLAIESII
Sala Palatului, Bucuresti
26 septembrie 2019, ora 19:00
Dracula Horse Festival
Domeniului Dracula Danes , Mures
27 - 29 septembrie 2019
FLIGHT FESTIVAL
Aerodrom Utilitar Cioca, Timisoara
27 - 29 septembrie 2019
WANDA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu
27 septembrie 2019, ora 18:00
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu
27 septembrie 2019, ora 19:00
MOARTEA UNUI ARTIST
Sala de Teatru la CUB, Iasi
27 septembrie 2019, ora 19:00
Spectacol Flamenco - Prendidos
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti
27 septembrie 2019, ora 19:00
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU
28 septembrie 2019, ora 10:00
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU
28 septembrie 2019, ora 12:00
WANDA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu
28 septembrie 2019, ora 18:00
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu
28 septembrie 2019, ora 19:00
ANA DE HARTIE
Uzina cu teatru, Iasi
28 septembrie 2019, ora 19:30
MARJORIE PRIME
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi
29 septembrie 2019, ora 18:00
GIRAFE - Fabula urbana #1
TNRS – Sala Mare, Sibiu
29 septembrie 2019, ora 19:00
UN DOLCE FAR NIENTE ( Vilegiaturistii)
Sala de Teatru la CUB, Iasi
29 septembrie 2019, ora 19:00
CHIRITA IN PROVINTIE
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi
30 septembrie 2019, ora 19:00
OSCAR SI BUNI ROZ - 10 ani de la premiera
TNRS – Sala Mare, Sibiu
2 octombrie 2019, ora 19:00
DIE FIRMA DANKT / CU MULTUMIRILE FIRMEI
TNRS – Sala Mare, Sibiu
3 octombrie 2019, ora 19:00
MALPRAXIS
TNRS - Sala Studio, Sibiu
4 octombrie 2019, ora 19:00
POVESTEA PRINTESEI DEOCHEATE - Premiul UNITER pentru cel mai bun spectacol al anului 2018, în România
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu
5 octombrie 2019, ora 19:00
ANDRIES – IESE LA PENSIE
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca
5 octombrie 2019, ora 20:00
POVESTEA PRINTESEI DEOCHEATE - Premiul UNITER pentru cel mai bun spectacol al anului 2018, în România
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu
6 octombrie 2019, ora 19:00
STEAUA FARA NUME - PREMIERA
TNRS – Sala Mare, Sibiu
7 octombrie 2019, ora 19:00
VARA IN CARE MAMA A AVUT OCHII VERZI - PREMIERA
TNRS - Sala Studio, Sibiu
8 octombrie 2019, ora 19:00
Ceva Marunt la Sala Palatului
Sala Palatului, Bucuresti
8 octombrie 2019, ora 20:00
ANDRIES – IESE LA PENSIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu
8 octombrie 2019, ora 20:00
CUI I-E FRICA DE VIRGINIA WOOLF?
TNRS – Sala Mare, Sibiu
9 octombrie 2019, ora 19:00
ROU / teatru
ANDRIES – IESE LA PENSIE
Filarmonica Banatul Timisoara - Sala Capitol, Timisoara
9 octombrie 2019, ora 20:00
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu
10 octombrie 2019, ora 19:00
Spectacol magie - Visul meu
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca
12 octombrie 2019, ora 19:00
IUBIRE CU NABADAI
TNRS – Sala Mare, Sibiu
13 octombrie 2019, ora 19:00
ANDRIES – IESE LA PENSIE
SALA RADIO, Bucuresti
13 octombrie 2019, ora 20:00
Corul Alexandrov - Red Army Choir - povestea continua
Sala Palatului, Bucuresti
14 octombrie 2019, ora 20:00
NECUNOSCUTA CUNOSCUTA
TNRS - Sala Studio, Sibiu
16 octombrie 2019, ora 19:00
ORB DE MINA
TNRS - Sala Studio, Sibiu
17 octombrie 2019, ora 19:00
Transylvania Comic Con
Sala Polivalenta - BT Arena, Cluj Napoca
18 - 20 octombrie 2019, ora 14:00
Conferinta Torent 2019: O credinta vie
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca
18 - 20 octombrie 2019, ora 19:00
VULPOIUL
TNRS - Sala Studio, Sibiu
18 octombrie 2019, ora 19:00
OSCAR SI BUNI ROZ
TNRS - Sala Studio, Sibiu
19 octombrie 2019, ora 19:00
Sarah Brightman
Sala Palatului, Bucuresti
21 octombrie 2019, ora 20:00
Sarah Brightman
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca
22 octombrie 2019, ora 20:00
Cenaclul Flacara
Sala Palatului, Bucuresti
1 noiembrie 2019, ora 19:00
TAXI #20
Sala Palatului, Bucuresti
8 noiembrie 2019, ora 19:00
Roger Hodgson
Romexpo Pavilion Central A, Bucuresti
9 noiembrie 2019, ora 18:00
Spectacol Aniversar ALEXANDRU ARSINEL si SILVIA DUMITRESCU
Sala Palatului, Bucuresti
10 noiembrie 2019, ora 19:30
Ploiesti Jazz Festival 2019 - 20-24 Noiembrie 2019
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti
20 - 24 noiembrie 2019, ora 19:00
SPECTACOL ANIVERSAR – NEA MARIN-50 DE ANI DE JOC
Sala Palatului, Bucuresti
23 noiembrie 2019, ora 19:00
WE LOVE RETRO
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca
23 noiembrie 2019, ora 21:00
VOLTAJ - CA LA 20 DE ANI
Sala Polivalenta, Bucuresti
27 noiembrie 2019, ora 19:30
KINGS ON ICE
BT Arena , Cluj Napoca
7 decembrie 2019, ora 19:00
STAND UP COMEDY #6
Sala Palatului, Bucuresti
7 decembrie 2019, ora 20:00
STAND UP COMEDY #6
Sala Palatului, Bucuresti
8 decembrie 2019, ora 20:00
Gala Folk “Om bun”
Sala Palatului, Bucuresti
9 decembrie 2019, ora 19:30
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti
13 decembrie 2019, ora 19:30
Balul Filarmonicii Ploiesti
Palatul Culturii Ploiesti - Sala Coloanelor,
14 decembrie 2019, ora 18:00
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti
14 decembrie 2019, ora 19:30
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti
15 decembrie 2019, ora 19:30
VIENNA CLASSIC CHRISTMAS
Sala Palatului, Bucuresti
20 decembrie 2019, ora 19:30
Concertul Traditional de Anul Nou
Sala Palatului, Bucuresti
30 decembrie 2019, ora 19:00
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
8 februarie 2020, ora 20:00
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Opera Nationala, Bucuresti
9 februarie 2020, ora 16:00
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Opera Nationala, Bucuresti
9 februarie 2020, ora 20:00
Boney M feat Liz Mitchell
Sala Palatului, Bucuresti
8 martie 2020, ora 20:00
KULT FEST 2020
STADIONUL MOLDOVA, ROMAN
14 - 16 august 2020, ora 16:00