Program
Devino un LIDER Curs Dezvoltare Personala adolescenti
Ceainaria Bernschutz , Gradina Icoanei
5 - 26 octombrie 2019, ora 11:00
PACHET DELO WOMEN'S EHF Champions League - Group Phase
Sala Polivalenta Bucuresti , Bucuresti
11 oct - 10 nov 2019, ora 20:30
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi
14 octombrie 2019, ora 18:00
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti
14 octombrie 2019, ora 18:00
KoMASTERS #5
Beraria H, Bucuresti
14 octombrie 2019, ora 19:00
Vrajitorul din Oz
Sala Rapsodia, Bucuresti
15 octombrie 2019, ora 10:00
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
15 octombrie 2019, ora 10:00
CSM Bucuresti vs HC Dunarea Braila
Sala Polivalenta Rapid, Bucuresti
15 octombrie 2019, ora 18:00
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
15 octombrie 2019, ora 18:00
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti
15 octombrie 2019, ora 18:00
SalutCULTURA! - Romantic 100%
Cinema Pro, Bucuresti
15 octombrie 2019, ora 19:00
SANDROS
Uzina cu teatru, Iasi
15 octombrie 2019, ora 19:30
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti
16 octombrie 2019, ora 10:00
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU
16 octombrie 2019, ora 18:00
Pe marimea mea
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
16 octombrie 2019, ora 18:00
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti
16 octombrie 2019, ora 18:00
CONTRA DEMOCRATIEI / GEGEN DIE DEMOKRATIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu
16 octombrie 2019, ora 19:00
NECUNOSCUTA CUNOSCUTA
TNRS - Sala Studio, Sibiu
16 octombrie 2019, ora 19:00
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
17 octombrie 2019, ora 10:00
Amintiri intr-o valiza
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
17 octombrie 2019, ora 18:00
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti
17 octombrie 2019, ora 18:00
ORB DE MINA
TNRS - Sala Studio, Sibiu
17 octombrie 2019, ora 19:00
TITUS ANDRONICUS
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi
17 octombrie 2019, ora 19:00
Concert Simfonic
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti
17 octombrie 2019, ora 19:00
Alina Manole - Concert sub Luna Patrata
Club Quantic, Bucuresti
17 octombrie 2019, ora 20:00
College Party - Frats Edition /w Gojira & Planet H
Euphoria Music Hall, Cluj Napoca
17 octombrie 2019, ora 22:00
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti
18 octombrie 2019, ora 10:00
Transylvania Comic Con - Bilete Actori
BT Arena, Cluj Napoca
18 - 20 octombrie 2019, ora 14:00
Transylvania Comic Con
Sala Polivalenta - BT Arena, Cluj Napoca
18 - 20 octombrie 2019, ora 14:00
ImpreLuna
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
18 octombrie 2019, ora 18:00
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti
18 octombrie 2019, ora 18:00
Conferinta Torent 2019: O credinta vie
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca
18 - 20 octombrie 2019, ora 19:00
VULPOIUL
TNRS - Sala Studio, Sibiu
18 octombrie 2019, ora 19:00
Kicks & Sticks Big Band
Sala Ariel, Targu Mures
18 octombrie 2019, ora 19:00
POVESTEA PASARII FARA CUIB
Uzina cu teatru, Iasi
18 octombrie 2019, ora 19:30
FRIDAY NIGHT DANCES
Sala Expovest a Hotelului SENATOR , Timisoara
18 octombrie 2019, ora 20:00
Unique Concept Party w/ Undercover Orkestra
Record Park, Cluj-Napoca
18 octombrie 2019, ora 22:00
Booha [at] Cluj
Cluj Arena 2nd floor, Cluj-Napoca
18 - 19 octombrie 2019, ora 23:00
ATELIERUL DE CREAT POVESTI Monstruletii dansatori
ATELIERE, SIBIU
19 octombrie 2019, ora 10:00
Spaima zmeilor
Sala Rapsodia, Bucuresti
19 octombrie 2019, ora 11:00
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
19 octombrie 2019, ora 11:00
FC Petrolul - Concordia Chiajna
Stadion Ilie Oana Ploiesti, Ploiesti
19 octombrie 2019, ora 11:30
ATELIERUL DE CREAT POVESTI Monstruletii dansatori
ATELIERE, SIBIU
19 octombrie 2019, ora 12:00
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti
19 octombrie 2019, ora 15:30
CSM Bucuresti vs MKS Perla Lublin
Sala Polivalenta Bucuresti , Bucuresti
19 octombrie 2019, ora 18:00
Pe marimea mea
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
19 octombrie 2019, ora 18:00
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti
19 octombrie 2019, ora 18:00
DON GIOVANNI
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
19 octombrie 2019, ora 19:00
OSCAR SI BUNI ROZ
TNRS - Sala Studio, Sibiu
19 octombrie 2019, ora 19:00
MOARTEA UNUI COMIS VOIAJOR
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi
19 octombrie 2019, ora 19:00
We Shake Cluj! with Zumba Twins
Sala Club Transilvania, Cluj Napoca
19 octombrie 2019, ora 19:30
E.M.I.L. @ #MojoLiveSessions
CLUB MOJO, Bucuresti
19 octombrie 2019, ora 21:00
Prostia omeneasca
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
20 octombrie 2019, ora 11:00
Neghinita
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau
20 octombrie 2019, ora 11:00
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti
20 octombrie 2019, ora 11:30
S-a intamplat intr-o joi - Spectacol de teatru studentesc
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu
20 octombrie 2019, ora 13:00
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Complexul Comercial Flora, Bucuresti
20 octombrie 2019, ora 15:30
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
20 octombrie 2019, ora 18:00
MADAMA BUTTERFLY
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
20 octombrie 2019, ora 19:00
STEAUA FARA NUME
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau
20 octombrie 2019, ora 19:00
CHIRITA IN PROVINTIE
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi
20 octombrie 2019, ora 19:00
Compact Iasi
Casa de Cultura a Studentilor, Iasi
20 octombrie 2019, ora 19:30
AFC CHINDIA TARGOVISTE - FCSB
Stadion Ilie Oana Ploiesti, Ploiesti
20 octombrie 2019, ora 20:30
DANSUL DELHI
Sala de Teatru la CUB, Iasi
21 octombrie 2019, ora 19:00
Toamna: Kicks & Sticks Big Band
Filarmonica de stat (Sala Thalia), Sibiu
21 octombrie 2019, ora 19:00
Compact Bacau
Teatrul de Vara „Radu Beligan”, Bacau
21 octombrie 2019, ora 19:30
Sarah Brightman
Sala Palatului, Bucuresti
21 octombrie 2019, ora 20:00
CSM Politehnica Iasi - FC Botosani
Stadionul Municipal Botosani, Botosani
21 octombrie 2019, ora 20:30
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti
22 octombrie 2019, ora 10:00
Prostia omeneasca
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
22 octombrie 2019, ora 18:00
Sarah Brightman
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca
22 octombrie 2019, ora 20:00
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti
23 octombrie 2019, ora 10:00
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU
23 octombrie 2019, ora 18:00
Amintiri intr-o valiza
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
23 octombrie 2019, ora 18:00
FASHION IN MOTION
Club No Name, Timisoara
23 octombrie 2019, ora 19:00
Compact Constanta
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
23 octombrie 2019, ora 19:30
Vrajitorul din Oz
Sala Rapsodia, Bucuresti
24 octombrie 2019, ora 10:00
Amintiri intr-o valiza
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
24 octombrie 2019, ora 10:00
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU
24 octombrie 2019, ora 17:00
Emlék - un spectacol de teatru dans
TNRS - Sala Studio, Sibiu
24 octombrie 2019, ora 19:00
Concert Simfonic Extraordinar - Duduk
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti
24 octombrie 2019, ora 19:00
Aire Flamenco Theatre
Sala de spectacole Mihai Perian a liceului de muzica Ion Vidu,
24 octombrie 2019, ora 20:00
FRANKENSTEIN: CREATURA LUI MARY
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu
25 octombrie 2019, ora 18:00
Pernuta somnoroasa
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
25 octombrie 2019, ora 18:00
COMPILATIE SCURTMETRAJE - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu
25 octombrie 2019, ora 19:00
Cubic v.006 [autumn_edition]
Baia Mare, Maramures
25 octombrie 2019, ora 21:00
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU
26 octombrie 2019, ora 10:00
CONACE SI VIN
Crama Basilescu,
26 octombrie 2019, ora 10:00
SAREA-N BUCATE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu
26 octombrie 2019, ora 11:00
Pernuta somnoroasa
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
26 octombrie 2019, ora 11:00
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU
26 octombrie 2019, ora 12:00
THE AMBASSADOR - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu
26 octombrie 2019, ora 15:00
THE HAPPIEST DAY IN THE LIFE OF OLLI MAKI - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu
26 octombrie 2019, ora 17:00
FRANKENSTEIN: CREATURA LUI MARY
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu
26 octombrie 2019, ora 18:00
ImpreLuna
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
26 octombrie 2019, ora 18:00
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi
26 octombrie 2019, ora 18:00
Gala UFT Ultimate Fighting Tournament 8
Sala Sporturilor Horia Demian, Cluj-Napoca
26 octombrie 2019, ora 19:00
SPARROWS - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu
26 octombrie 2019, ora 19:00
Compact Craiova
Casa de cultura a studentilor, Craiova
26 octombrie 2019, ora 19:30
Carla's Dreams at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca
26 octombrie 2019, ora 22:00
SAREA-N BUCATE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu
27 octombrie 2019, ora 11:00
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
27 octombrie 2019, ora 11:00
Alba ca Zapada
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau
27 octombrie 2019, ora 11:00
BLIND - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu
27 octombrie 2019, ora 16:30
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
27 octombrie 2019, ora 18:00
Concert Coral Extraordinar
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti
27 octombrie 2019, ora 18:00
GAITELE
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau
27 octombrie 2019, ora 18:00
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi
27 octombrie 2019, ora 18:00
CALL GIRL - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu
27 octombrie 2019, ora 18:30
CARMINA BURANA
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
27 octombrie 2019, ora 18:30
MARJORIE PRIME
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi
28 octombrie 2019, ora 18:00
Compact Cluj
Cinema Florin Piersic, Cluj Napoca
28 octombrie 2019, ora 19:30
Colosseum Tournament XVI
Sala Sporturilor Transilvania, Sibiu
28 octombrie 2019, ora 20:00
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
29 octombrie 2019, ora 10:00
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
29 octombrie 2019, ora 18:00
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
30 octombrie 2019, ora 10:00
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU
30 octombrie 2019, ora 18:00
Prostia omeneasca
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
30 octombrie 2019, ora 18:00
Iulia, biata de ea
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Studio Experiment Petru Valter, Bacau
30 octombrie 2019, ora 18:00
20 Noiembrie
TNRS – Sala Mare, Sibiu
30 octombrie 2019, ora 19:00
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
31 octombrie 2019, ora 10:00
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU
31 octombrie 2019, ora 17:00
De-a Micul Print
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti
31 octombrie 2019, ora 18:00
Emigrantii
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Studio Experiment Petru Valter, Bacau
31 octombrie 2019, ora 18:00
EIN SONNENSTRAHL O RAZA DE SOARE
SALA ETAJ, SIBIU
31 octombrie 2019, ora 18:30
GALA LAUREATILOR
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
31 octombrie 2019, ora 18:30
MOROI
TNRS – Sala Mare, Sibiu
31 octombrie 2019, ora 19:00
MOARTEA UNUI ARTIST
Sala de Teatru la CUB, Iasi
31 octombrie 2019, ora 19:00
Concert Simfonic
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti
31 octombrie 2019, ora 19:00
Cenaclul Flacara
Sala Palatului, Bucuresti
1 noiembrie 2019, ora 19:00
MOROI
TNRS – Sala Mare, Sibiu
1 noiembrie 2019, ora 19:00
IN UMBRA MARELUI PLAN
SALA ETAJ, SIBIU
1 noiembrie 2019, ora 20:00
FORTA DESTINULUI
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
2 noiembrie 2019, ora 18:30
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu
2 noiembrie 2019, ora 19:00
Memories Bucharest
Funky Lounge Herastrau, Bucuresti
2 noiembrie 2019, ora 20:00
Emeric Imre | Cantece de Toamna @ The Ace
Club The Ace, Bucuresti
2 noiembrie 2019, ora 20:30
INNA at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca
2 noiembrie 2019, ora 22:00
Alice in tara minunilor
Circul Metropolitan Bucuresti, Bucuresti
3 noiembrie 2019, ora 11:00
S-a intamplat intr-o joi - Spectacol de teatru studentesc
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu
3 noiembrie 2019, ora 13:00
FRUMOASA SI BESTIA
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
3 noiembrie 2019, ora 18:30
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu
3 noiembrie 2019, ora 19:00
AMALIA RESPIRA ADANC
SALA ETAJ, SIBIU
4 noiembrie 2019, ora 12:00
CULTUL PERSONALITATII
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu
4 noiembrie 2019, ora 18:00
RXF 36 NEXT GENERATION
Beraria H, Bucuresti
4 noiembrie 2019, ora 19:30
FUROR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu
5 noiembrie 2019, ora 18:00
TIPOGRAFIC MAJUSCUL
SALA ETAJ, SIBIU
5 noiembrie 2019, ora 20:00
VARA IN CARE MAMA A AVUT OCHII VERZI
TNRS - Sala Studio, Sibiu
6 noiembrie 2019, ora 19:00
AN-TAN-TINA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu
7 noiembrie 2019, ora 11:00
MALPRAXIS
TNRS - Sala Studio, Sibiu
7 noiembrie 2019, ora 19:00
Shahmen pres. by The Fresh
DESCHIS ATELIER, Bucuresti
7 noiembrie 2019, ora 21:00
Maternity Fair & Conference
Cluj Arena Sala Conferinta, etajul 1, Cluj-Napoca
8 - 10 noiembrie 2019, ora 11:00
CONCERT SIMFONIC
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
8 noiembrie 2019, ora 18:30
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu
8 noiembrie 2019, ora 19:00
TAXI #20
Sala Palatului, Bucuresti
8 noiembrie 2019, ora 19:00
Turneu Zdob si Zdub Constanta
Casa de Cultura a Sindicatelor, Constanta
8 noiembrie 2019, ora 19:30
Devino un LIDER Curs Dezvoltare Personala adolescenti
Ceainaria Bernschutz , Gradina Icoanei
9 - 30 noiembrie 2019, ora 11:00
Burzuluitii
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu
9 noiembrie 2019, ora 13:00
Roger Hodgson
SALA RADIO, Bucuresti
9 noiembrie 2019, ora 18:00
A WHOLE NEW WORLD
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
9 noiembrie 2019, ora 18:30
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu
9 noiembrie 2019, ora 19:00
Turneu Zdob si Zdub Tulcea
CASA DE CULTURA, Tulcea
9 noiembrie 2019, ora 19:30
NOAPTEA DEVORATORILOR DE PUBLICITATE
Cinema Florin Piersic, Cluj Napoca
9 noiembrie 2019, ora 20:00
CSM Bucuresti vs Team Esbjerg
Sala Polivalenta Bucuresti , Bucuresti
10 noiembrie 2019, ora 14:30
CRAIASA ZAPEZII
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
10 noiembrie 2019, ora 18:30
ORB DE MINA
TNRS - Sala Studio, Sibiu
10 noiembrie 2019, ora 19:00
Spectacol Aniversar ALEXANDRU ARSINEL si SILVIA DUMITRESCU
Sala Palatului, Bucuresti
10 noiembrie 2019, ora 19:30
Gala Corneliu Coposu - Concert Extraordinar JAN AKKERMAN
Teatrul National Bucuresti, Bucuresti
11 noiembrie 2019, ora 19:00
Iubirea la oameni
TNRS - Sala Studio, Sibiu
13 noiembrie 2019, ora 19:00
NOSTALGIA // La Televizor
Romexpo Pavilion Central A, Bucuresti
14 - 16 noiembrie 2019, ora 19:00
Turneu Zdob si Zdub Galati
Sala Sporturilor Dunarea, Galati
14 noiembrie 2019, ora 19:30
Whisky Fest 2019
Hotel Caro, Sector 2, Bucuresti
15 - 16 noiembrie 2019, ora 16:00
Turneu Zdob si Zdub Suceava
Casa de Cultura a Sindicatelor, Suceava
15 noiembrie 2019, ora 19:30
Gegen die demokratie / Contra democratiei
TNRS - Sala Studio, Sibiu
16 noiembrie 2019, ora 17:00
BAL MASCAT
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
16 noiembrie 2019, ora 18:30
CUI I-E FRICA DE VIRGINIA WOOLF?
TNRS – Sala Mare, Sibiu
16 noiembrie 2019, ora 19:00
ROU / teatru
Turneu Zdob si Zdub Bacau
Teatrul de Vara „Radu Beligan”, Bacau
16 noiembrie 2019, ora 19:30
FLORIN PIERSIC - NU-NTREBA CATI ANI AM
Le Chateau, Bucuresti
17 noiembrie 2019, ora 18:00
Premiera VOIEVODUL TIGANILOR
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
17 noiembrie 2019, ora 18:30
Oidip
TNRS – Sala Mare, Sibiu
17 noiembrie 2019, ora 19:00
ROU / teatru
Turneu Zdob si Zdub Buzau
CASA DE CULTURA, Buzau
17 noiembrie 2019, ora 19:30
Ploiesti Jazz Festival 2019 - Ziua 4 ( 23 noiembrie )
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti
20 - 24 noiembrie 2019, ora 18:00
Ploiesti Jazz Festival 2019 - Ziua 5 ( 24 noiembrie )
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti
20 - 24 noiembrie 2019, ora 18:00
GIRAFE - Fabula urbana #1
TNRS – Sala Mare, Sibiu
20 noiembrie 2019, ora 19:00
Ploiesti Jazz Festival 2019 - Ziua 1 ( 20 noiembrie )
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti
20 - 24 noiembrie 2019, ora 19:00
Ploiesti Jazz Festival 2019 - Ziua 2 ( 21 noiembrie )
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti
20 - 24 noiembrie 2019, ora 19:00
Ploiesti Jazz Festival 2019 - Ziua 3 ( 22 noiembrie )
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti
20 - 24 noiembrie 2019, ora 19:00
ABONAMENT FULL Jazz Up! Festival
SALA RADIO, Bucuresti
21 - 24 noiembrie 2019
Jazz Up! Festival Ziua 1
Green Hours, Bucuresti
21 noiembrie 2019, ora 19:00
AM ANGAJAT UN UCIGAS PROFESIONIST
TNRS – Sala Mare, Sibiu
21 noiembrie 2019, ora 19:00
COMORI ALE ROMANTEI
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
22 noiembrie 2019, ora 18:30
Jazz Up! Festival Ziua 2
Green Hours, Bucuresti
22 noiembrie 2019, ora 19:00
Turneu Zdob si Zdub Cluj Napoca
Cinema Florin Piersic, Cluj Napoca
22 noiembrie 2019, ora 19:30
Burzuluitii
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu
23 noiembrie 2019, ora 13:00
RIGOLETTO
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
23 noiembrie 2019, ora 18:30
SPECTACOL ANIVERSAR – NEA MARIN-50 DE ANI DE JOC
Sala Palatului, Bucuresti
23 noiembrie 2019, ora 19:00
Jazz Up! Festival Ziua 3
SALA RADIO, Bucuresti
23 noiembrie 2019, ora 19:00
NORA
TNRS – Sala Mare, Sibiu
23 noiembrie 2019, ora 19:00
Turneu Zdob si Zdub Alba Iulia
Casa De Cultura a Sindicatelor , Alba Iulia
23 noiembrie 2019, ora 19:30
ABONAMENT Sala Radio Jazz Up! Festival
SALA RADIO, Bucuresti
23 - 24 noiembrie 2019, ora 19:30
WE LOVE RETRO
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca
23 noiembrie 2019, ora 21:00
S-a intamplat intr-o joi - Spectacol de teatru studentesc
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu
24 noiembrie 2019, ora 13:00
BARBIERUL DIN SEVILLA
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
24 noiembrie 2019, ora 18:30
Jazz Up! Festival Ziua 4
SALA RADIO, Bucuresti
24 noiembrie 2019, ora 19:00
BRAVUL SOLDAT SVEJK
TNRS – Sala Mare, Sibiu
24 noiembrie 2019, ora 19:00
Turneu Zdob si Zdub Timisoara
Teatrul National Mihai Eminescu, Str. Marasesti nr. 2, Timisoara
24 noiembrie 2019, ora 19:30
CERERE IN CASATORIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu
27 noiembrie 2019, ora 19:00
VOLTAJ - CA LA 20 DE ANI
Sala Polivalenta, Bucuresti
27 noiembrie 2019, ora 19:30
HIN UND HER / INCOACE SI INCOLO
TNRS – Sala Mare, Sibiu
28 noiembrie 2019, ora 19:00
Turneu Zdob si Zdub Bucuresti
Sala Palatului, Bucuresti
28 noiembrie 2019, ora 19:30
Intalnirile JTI 2019 - IT Dansa - Barcelona
Teatrul National Bucuresti, Bucuresti
28 noiembrie 2019, ora 20:00
LECTIA
TNRS – Sala Mare, Sibiu
29 noiembrie 2019, ora 19:00
Burzuluitii
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu
30 noiembrie 2019, ora 13:00
BALUL
TNRS – Sala Mare, Sibiu
30 noiembrie 2019, ora 19:00
Turneu Zdob si Zdub Iasi
Casa de Cultura a Studentilor, Iasi
30 noiembrie 2019, ora 19:30
S-a intamplat intr-o joi - Spectacol de teatru studentesc
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu
1 decembrie 2019, ora 13:00
BALUL
TNRS – Sala Mare, Sibiu
1 decembrie 2019, ora 19:00
Frozen - Regatul inghetat
TNRS – Sala Mare, Sibiu
2 decembrie 2019, ora 18:00
STEAUA FARA NUME
TNRS – Sala Mare, Sibiu
4 decembrie 2019, ora 19:00
CONCERT EXTRAORDINAR LAURA BRETAN SI PRIETENII
Sala Palatului, Bucuresti
5 decembrie 2019, ora 19:00
D'ALE LOLELOR / EIN BETT VOLLER URZELN
TNRS – Sala Mare, Sibiu
5 decembrie 2019, ora 19:00
Festivalul Alandala
ROMEXPO, PAVILIONUL B2, BUCURESTI
6 - 8 decembrie 2019
VEDERE DE PE POD
TNRS – Sala Mare, Sibiu
6 decembrie 2019, ora 19:00
Ozana Barabancea si Orchestra Lumini Sonore
Le Chateau, Bucuresti
6 decembrie 2019, ora 19:30
KINGS ON ICE
BT Arena , Cluj Napoca
7 decembrie 2019, ora 19:00
SARBATORI FERICITE
TNRS – Sala Mare, Sibiu
7 decembrie 2019, ora 19:00
Christmas Magic
Casa Universitarilor, Sala Auditorium Maximum, Cluj Napoca
7 decembrie 2019, ora 19:00
STAND UP COMEDY #6
Sala Palatului, Bucuresti
7 decembrie 2019, ora 20:00
IUBIRE CU NABADAI
TNRS – Sala Mare, Sibiu
8 decembrie 2019, ora 19:00
STAND UP COMEDY #6
Sala Palatului, Bucuresti
8 decembrie 2019, ora 20:00
Gala Folk “Om bun”
Sala Palatului, Bucuresti
9 decembrie 2019, ora 19:30
IMI PLACE CUM MIROSI
TNRS – Sala Mare, Sibiu
11 decembrie 2019, ora 19:00
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu
12 decembrie 2019, ora 19:00
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu
13 decembrie 2019, ora 19:00
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti
13 decembrie 2019, ora 19:30
Balul Filarmonicii Ploiesti
Palatul Culturii Ploiesti - Sala Coloanelor,
14 decembrie 2019, ora 18:00
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu
14 decembrie 2019, ora 19:00
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti
14 decembrie 2019, ora 19:30
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu
15 decembrie 2019, ora 19:00
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti
15 decembrie 2019, ora 19:30
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu
17 decembrie 2019, ora 19:00
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu
18 decembrie 2019, ora 19:00
HORIA BRENCIU-SUNT CINE VREAU SA FIU!
Sala Palatului, Bucuresti
18 decembrie 2019, ora 19:30
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu
19 decembrie 2019, ora 19:00
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu
20 decembrie 2019, ora 19:00
VIENNA CLASSIC CHRISTMAS
Sala Palatului, Bucuresti
20 decembrie 2019, ora 19:30
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu
21 decembrie 2019, ora 19:00
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu
22 decembrie 2019, ora 19:00
Concertul Traditional de Anul Nou
Sala Palatului, Bucuresti
30 decembrie 2019, ora 19:00
Bolyai pálya SOS!
Baza sportiva Bolyai Farkas, Targu Mures
31 decembrie 2019
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta
8 februarie 2020, ora 20:00
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Opera Nationala, Bucuresti
9 februarie 2020, ora 16:00
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Opera Nationala, Bucuresti
9 februarie 2020, ora 20:00
Compact Arad
Filarmonica de Stat Arad, Arad
14 februarie 2020, ora 19:30
Compact Timisoara
Filarmonica Banatul Timisoara - Sala Capitol, Timisoara
15 februarie 2020, ora 19:30
Compact Oradea
Casa de Cultura a Sindicatelor, Oradea
17 februarie 2020, ora 20:00
Compact Satu Mare
Casa de Cultura a Sindicatelor, Satu Mare
18 februarie 2020, ora 19:30
Compact Zalau
Casa de Cultura a Sindicatelor, Zalau
19 februarie 2020, ora 19:30
SUKHISHVILI
Sala Palatului, Bucuresti
20 februarie 2020, ora 19:30
Compact Alba
Casa De Cultura a Sindicatelor , Alba Iulia
21 februarie 2020, ora 19:30
Compact Deva
Centrul Cultural Dragan Muntean, Deva
22 februarie 2020, ora 19:30
Compact Galati
Casa de Cultura a Sindicatelor, Galati
1 martie 2020, ora 19:30
Compact Targu Jiu
Cinema Sergiu Nicolaescu, Targu Jiu
7 martie 2020, ora 19:30
Compact Turnu Severin
Palatul Cultural Theodor Costescu, Drobeta Turnu Severin
8 martie 2020, ora 19:30
Boney M feat Liz Mitchell
Sala Palatului, Bucuresti
8 martie 2020, ora 20:00
Tennis Demo: Simona & Friends
BT Arena , Cluj Napoca
12 iunie 2020, ora 18:00
TEAM ROMANIA vs. WORLD STARS
Cluj Arena , Cluj-Napoca
13 iunie 2020
ARAD OPEN AIR
Locatie secreta, Arad
26 - 28 iunie 2020
Open Air Blues Festival Brezoi
Parcul Central , Brezoi
23 - 26 iulie 2020
KULT FEST 2020
STADIONUL MOLDOVA, ROMAN
14 - 16 august 2020, ora 16:00