18
aug
AFC CHINDIA TARGOVISTE - FC BOTOSANI
Stadion Ilie Oana Ploiesti, Stadionul Ilie Oana, Strada Stadionului 26, Ploiesti, Ploiesti
18 august 2021, Ora 14:30

Info eveniment

Bilete virtuale pentru meciurile echipei noastre cu FC Botosani.

 

    Pandemia generată de virusul Sars COV-2 a privat sportul rege – fotbalul, de prezența fanilor în tribune, de susținerea lor morală și financiară prin participarea lor la evoluțiile echipei noastre. Cu speranța că în curând suporterii vor fi din nou alături de noi, pentru cei care vor și țin să sustină echipa noastră chiar daca porțile Stadionului Ilie Oană din Ploiești rămân închise, pot achiziționa bilete virtuale accesând următoarele butonul bilete

 

    Numărul de bilete virtuale cumpărate de un suporter este nelimitat, prețul unui bilet fiind de 5 lei. Postează mesajul tău în secțiunea de comentarii, pentru a-i incuraja și pe alții și distribuie această postare.

 

 

Trends & News
Tot ce te intereseaza, direct in inbox.
Aboneaza-te la newsletter-ul nostru, fii primul la care ajung evenimentele noi.
Nu ai gasit inca evenimentul tau?
Cauta aici dupa cuvinte cheie.
Urmareste noutatile pe:
© 2021 Ticketing Nation S.R.L. . Toate drepturile rezervate.
Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Am inteles