7 Aug
30 Sep
ABONAMENT HANDBAL CLUB DOBROGEA
Sala Sporturilor , Constanta, 7 Aug - 30 Sep 2019
7-28
Sep
Devino un LIDER Curs Dezvoltare Personala adolescenti
Ceainaria Bernschutz , Gradina Icoanei, 7 - 28 September 2019, 11:00
13-15
Sep
PLAI 2019
Muzeul Satului Banatean, Timisoara, 13 - 15 September 2019
14-15
Sep
LEAGUE OF THE 4 - ABONAMENT
BT Arena, Cluj Napoca, 14 - 15 September 2019, 18:00
15
Sep
Cipollino
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 15 September 2019, 11:00
15
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Vis-a-vis de Piata Moghioros., , 15 September 2019, 11:30
15
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Vis-a-vis de Piata Moghioros., , 15 September 2019, 16:00
15
Sep
#projectfood. O istorie a mancarii din cele mai vechi timpuri pana maine
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 15 September 2019, 18:00
15
Sep
CSM Politehnica Iasi - FC Hermannstadt
Stadionul Municipal Botosani, Botosani, 15 September 2019, 18:00
15
Sep
LEAGUE OF THE 4 - 15 SEPTEMBRIE
BT Arena, Cluj Napoca, 15 September 2019, 18:00
15
Sep
DAMEN VALS
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 15 September 2019, 19:00
15
Sep
MY FAIR LADY
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 15 September 2019, 19:00
15
Sep
COLIVIA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 15 September 2019, 19:00
16
Sep
FC Petrolul - Sportul Snagov
Stadion Ilie Oana Ploiesti, Ploiesti, 16 September 2019, 18:00
16
Sep
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 16 September 2019, 18:00
16
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Vis-a-vis de Piata Moghioros., , 16 September 2019, 19:00
16
Sep
SANDROS
Uzina cu teatru, Iasi, 16 September 2019, 19:30
16
Sep
KoMASTERS #4
Beraria H, Bucuresti, 16 September 2019, 20:00
17
Sep
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 17 September 2019, 18:00
17
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Vis-a-vis de Piata Moghioros., , 17 September 2019, 19:00
18
Sep
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU, 18 September 2019, 18:00
18
Sep
Cine pleaca primul pierde
Curtea Artistilor, Zalau, 18 September 2019, 19:00
18
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Vis-a-vis de Piata Moghioros., , 18 September 2019, 19:00
18
Sep
MANTRA – Sounds into Silence documentary
ARCUB- Sala Mare, Bucuresti, 18 September 2019, 19:30
19
Sep
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU, 19 September 2019, 17:00
19
Sep
MEMORIA APEI
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 19 September 2019, 18:00
19
Sep
Concert Simfonic Extraordinar
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 19 September 2019, 19:00
19
Sep
CHEIE PENTRU DOI / EIN SCHLUSSEL FUR ZWEI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 19 September 2019, 19:00
19
Sep
Crocodil
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Studio Experiment Petru Valter, Bacau, 19 September 2019, 19:00
19
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Vis-a-vis de Piata Moghioros., , 19 September 2019, 19:00
19
Sep
SARPELE IN IARBA
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 19 September 2019, 19:00
20
Sep
Résonance [2nd edition]
Plaja Iojib, Satu Mare, 20 September 2019, 17:00
20
Sep
EDEN
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 20 September 2019, 19:00
20
Sep
Medalion DINOS CONSTANTINIDES
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 20 September 2019, 19:00
20
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Vis-a-vis de Piata Moghioros., , 20 September 2019, 19:00
20
Sep
IMI PLACE CUM MIROSI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 20 September 2019, 19:00
20
Sep
DANSUL DELHI
Sala de Teatru la CUB, Iasi, 20 September 2019, 19:00
20
Sep
Concert aniversar COMPACTB
Arenele Romane, Bucuresti, 20 September 2019, 19:00
20
Sep
Dragos Anghel Trio
Club The Ace, Bucuresti, 20 September 2019, 20:30
21
Sep
ATELIERUL DE CREAT POVESTI
ATELIERE, SIBIU, 21 September 2019, 10:00
21
Sep
DER FLECK
SALA ETAJ, SIBIU, 21 September 2019, 11:00
21
Sep
Vrajitorul din Oz
Sala Rapsodia, Bucuresti, 21 September 2019, 11:00
21
Sep
ATELIERUL DE CREAT POVESTI
ATELIERE, SIBIU, 21 September 2019, 12:00
21
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Vis-a-vis de Piata Moghioros., , 21 September 2019, 16:00
21
Sep
DER FLECK
SALA ETAJ, SIBIU, 21 September 2019, 18:00
21
Sep
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 21 September 2019, 18:00
21
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Vis-a-vis de Piata Moghioros., , 21 September 2019, 19:00
21
Sep
10
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 21 September 2019, 19:00
21
Sep
CAFENEAUA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 21 September 2019, 19:00
21
Sep
Emeric Imre | Live Tomnatic @ Mojo
CLUB MOJO, Bucuresti, 21 September 2019, 21:00
21-22
Sep
BAIRAM - Printre avioane
Romaero, Bucuresti, 21 - 22 September 2019, 22:00
22
Sep
DER FLECK
SALA ETAJ, SIBIU, 22 September 2019, 11:00
22
Sep
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 22 September 2019, 11:00
22
Sep
Aladin
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 22 September 2019, 11:00
22
Sep
WINE TASTING TRIP
Crama Basilescu, , 22 September 2019, 11:00
22
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Vis-a-vis de Piata Moghioros., , 22 September 2019, 11:30
22
Sep
CSM Bucuresti vs CSM Focsani
Sala Polivalenta Rapid, Bucuresti, 22 September 2019, 15:30
22
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Vis-a-vis de Piata Moghioros., , 22 September 2019, 16:00
22
Sep
SUNT O BABA COMUNISTA
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 22 September 2019, 19:00
22
Sep
Colosseum Tournament 15
Arena Antonio Alexe, Oradea, 22 September 2019, 19:00
22
Sep
CHIRITA IN PROVINTIE
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 22 September 2019, 19:00
23
Sep
RXF 35 - SIBIU
Sala Sporturilor Transilvania, Sibiu, 23 September 2019, 20:00
24
Sep
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 24 September 2019, 10:00
24
Sep
SalutCULTURA! - Gramofon
Cinema Pro, Bucuresti, 24 September 2019, 19:00
24
Sep
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 24 September 2019, 19:00
25
Sep
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 25 September 2019, 10:00
25
Sep
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU, 25 September 2019, 18:00
25
Sep
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 25 September 2019, 19:00
25
Sep
A fost doar un vis
Curtea Artistilor, Zalau, 25 September 2019, 19:00
26
Sep
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 26 September 2019, 10:00
26
Sep
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU, 26 September 2019, 17:00
26
Sep
SCHUSCH
Teatrul Gong - Sala Etaj sc, Sibiu, 26 September 2019, 18:30
26
Sep
Concert Simfonic
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 26 September 2019, 19:00
26
Sep
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 26 September 2019, 19:00
26
Sep
PLAIESII
Sala Palatului, Bucuresti, 26 September 2019, 19:00
27-29
Sep
Dracula Horse Festival
Domeniului Dracula Danes , Mures, 27 - 29 September 2019
27-29
Sep
FLIGHT FESTIVAL
Aerodrom Utilitar Cioca, Timisoara, 27 - 29 September 2019
27
Sep
WANDA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 27 September 2019, 18:00
27
Sep
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 27 September 2019, 19:00
27
Sep
BARBATI SINGURI
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Studio Experiment Petru Valter, Bacau, 27 September 2019, 19:00
27
Sep
MOARTEA UNUI ARTIST
Sala de Teatru la CUB, Iasi, 27 September 2019, 19:00
27
Sep
Spectacol Flamenco - Prendidos
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 27 September 2019, 19:00
27
Sep
Concert extraordinar AG Weinberger Band
Aby Stage Bar , Ramnicu Valcea , 27 September 2019, 22:00
28
Sep
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 28 September 2019, 10:00
28
Sep
PRINTESELE-SPION
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 28 September 2019, 11:00
28
Sep
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 28 September 2019, 11:00
28
Sep
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 28 September 2019, 12:00
28
Sep
WANDA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 28 September 2019, 18:00
28
Sep
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 28 September 2019, 18:00
28
Sep
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 28 September 2019, 19:00
28
Sep
SYMPHONY FOR LIFE
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 28 September 2019, 19:00
28
Sep
ANA DE HARTIE
Uzina cu teatru, Iasi, 28 September 2019, 19:30
28
Sep
ATB at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 28 September 2019, 22:00
29
Sep
PRINTESELE-SPION
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 29 September 2019, 11:00
29
Sep
Cei trei purcelusi
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 29 September 2019, 11:00
29
Sep
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 29 September 2019, 11:00
29
Sep
MARJORIE PRIME
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 29 September 2019, 18:00
29
Sep
GIRAFE - Fabula urbana #1
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 29 September 2019, 19:00
29
Sep
Draga Elena Sergheevna
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 29 September 2019, 19:00
29
Sep
UN DOLCE FAR NIENTE ( Vilegiaturistii)
Sala de Teatru la CUB, Iasi, 29 September 2019, 19:00
29
Sep
Concert extraordinar AG Weinberger Band
Zipp It, Cluj Napoca, 29 September 2019, 20:00
30
Sep
CHIRITA IN PROVINTIE
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 30 September 2019, 19:00
2
Oct
OSCAR SI BUNI ROZ - 10 ani de la premiera
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 2 October 2019, 19:00
3
Oct
DIE FIRMA DANKT / CU MULTUMIRILE FIRMEI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 3 October 2019, 19:00
4
Oct
MALPRAXIS
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 4 October 2019, 19:00
4
Oct
DELIA at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 4 October 2019, 21:00
5-26
Oct
Devino un LIDER Curs Dezvoltare Personala adolescenti
Ceainaria Bernschutz , Gradina Icoanei, 5 - 26 October 2019, 11:00
5
Oct
BAIRAM la Timisoara
Iulius Mall, Timisoara, 5 October 2019, 16:00
5
Oct
POVESTEA PRINTESEI DEOCHEATE - Premiul UNITER pentru cel mai bun spectacol al anului 2018, în România
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 5 October 2019, 19:00
5
Oct
ANDRIES – IESE LA PENSIE
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 5 October 2019, 20:00
6
Oct
POVESTEA PRINTESEI DEOCHEATE - Premiul UNITER pentru cel mai bun spectacol al anului 2018, în România
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 6 October 2019, 19:00
7
Oct
STEAUA FARA NUME - PREMIERA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 7 October 2019, 19:00
8
Oct
VARA IN CARE MAMA A AVUT OCHII VERZI - PREMIERA
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 8 October 2019, 19:00
8
Oct
Ceva Marunt la Sala Palatului
Sala Palatului, Bucuresti, 8 October 2019, 20:00
8
Oct
ANDRIES – IESE LA PENSIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 8 October 2019, 20:00
9
Oct
CUI I-E FRICA DE VIRGINIA WOOLF?
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 9 October 2019, 19:00
9
Oct
ANDRIES – IESE LA PENSIE
Filarmonica Banatul Timisoara - Sala Capitol, Timisoara, 9 October 2019, 20:00
10
Oct
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 10 October 2019, 19:00
11
Oct
INCURCA-I DRACE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 11 October 2019, 19:00
11
Oct
The Motans at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 11 October 2019, 21:00
12
Oct
Spectacol magie - Visul meu
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 12 October 2019, 19:00
12
Oct
INCURCA-I DRACE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 12 October 2019, 19:00
12
Oct
British comedy night | Mojo Aniversary
CLUB MOJO, Bucuresti, 12 October 2019, 20:00
13
Oct
MIAMI PRO FITNESS SHOW
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 13 October 2019, 14:30
13
Oct
IUBIRE CU NABADAI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 13 October 2019, 19:00
13
Oct
ANDRIES – IESE LA PENSIE
SALA RADIO, Bucuresti, 13 October 2019, 20:00
14
Oct
Corul Alexandrov - Red Army Choir - povestea continua
Sala Palatului, Bucuresti, 14 October 2019, 20:00
16
Oct
CONTRA DEMOCRATIEI / GEGEN DIE DEMOKRATIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 16 October 2019, 19:00
16
Oct
NECUNOSCUTA CUNOSCUTA
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 16 October 2019, 19:00
17
Oct
ORB DE MINA
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 17 October 2019, 19:00
18-20
Oct
Transylvania Comic Con - Bilete Actori
BT Arena, Cluj Napoca, 18 - 20 October 2019, 14:00
18-20
Oct
Transylvania Comic Con
Sala Polivalenta - BT Arena, Cluj Napoca, 18 - 20 October 2019, 14:00
18-20
Oct
Conferinta Torent 2019: O credinta vie
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 18 - 20 October 2019, 19:00
18
Oct
VULPOIUL
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 18 October 2019, 19:00
18
Oct
Kicks & Sticks Big Band
Sala Ariel, Targu Mures, 18 October 2019, 19:00
18
Oct
FRIDAY NIGHT DANCES
Sala Expovest a Hotelului SENATOR , Timisoara, 18 October 2019, 20:00
19
Oct
OSCAR SI BUNI ROZ
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 19 October 2019, 19:00
21
Oct
Toamna: Kicks & Sticks Big Band
Filarmonica de stat (Sala Thalia), Sibiu, 21 October 2019, 19:00
21
Oct
Sarah Brightman
Sala Palatului, Bucuresti, 21 October 2019, 20:00
22
Oct
Sarah Brightman
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 22 October 2019, 20:00
25
Oct
COMPILATIE SCURTMETRAJE - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 25 October 2019, 19:00
26
Oct
THE AMBASSADOR - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 26 October 2019, 15:00
26
Oct
THE HAPPIEST DAY IN THE LIFE OF OLLI MAKI - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 26 October 2019, 17:00
26
Oct
SPARROWS - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 26 October 2019, 19:00
27
Oct
BLIND - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 27 October 2019, 16:30
27
Oct
CALL GIRL - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 27 October 2019, 18:30
30
Oct
20 Noiembrie
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 30 October 2019, 19:00
31
Oct
MOROI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 31 October 2019, 19:00
1
Nov
Cenaclul Flacara
Sala Palatului, Bucuresti, 1 November 2019, 19:00
1
Nov
MOROI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 1 November 2019, 19:00
2
Nov
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 2 November 2019, 19:00
2
Nov
Emeric Imre | Cantece de Toamna @ The Ace
Club The Ace, Bucuresti, 2 November 2019, 20:30
3
Nov
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 3 November 2019, 19:00
6
Nov
VARA IN CARE MAMA A AVUT OCHII VERZI
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 6 November 2019, 19:00
7
Nov
MALPRAXIS
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 7 November 2019, 19:00
7
Nov
Shahmen pres. by The Fresh
DESCHIS ATELIER, Bucuresti, 7 November 2019, 21:00
8
Nov
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 8 November 2019, 19:00
8
Nov
TAXI #20
Sala Palatului, Bucuresti, 8 November 2019, 19:00
8
Nov
Turneu Zdob si Zdub Constanta
Casa de Cultura a Sindicatelor, Constanta, 8 November 2019, 19:30
9-30
Nov
Devino un LIDER Curs Dezvoltare Personala adolescenti
Ceainaria Bernschutz , Gradina Icoanei, 9 - 30 November 2019, 11:00
9
Nov
Roger Hodgson
Romexpo Pavilion Central A, Bucuresti, 9 November 2019, 18:00
9
Nov
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 9 November 2019, 19:00
9
Nov
Turneu Zdob si Zdub Tulcea
CASA DE CULTURA, Tulcea, 9 November 2019, 19:30
10
Nov
ORB DE MINA
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 10 November 2019, 19:00
10
Nov
Turneu Zdob si Zdub Galati
Sala Sporturilor Dunarea, Galati, 10 November 2019, 19:30
10
Nov
Spectacol Aniversar ALEXANDRU ARSINEL si SILVIA DUMITRESCU
Sala Palatului, Bucuresti, 10 November 2019, 19:30
13
Nov
Iubirea la oameni
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 13 November 2019, 19:00
15
Nov
Turneu Zdob si Zdub Suceava
Casa de Cultura a Sindicatelor, Suceava, 15 November 2019, 19:30
16
Nov
Gegen die demokratie / Contra democratiei
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 16 November 2019, 17:00
16
Nov
CUI I-E FRICA DE VIRGINIA WOOLF?
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 16 November 2019, 19:00
16
Nov
Turneu Zdob si Zdub Bacau
Teatrul de Vara „Radu Beligan”, Bacau, 16 November 2019, 19:30
17
Nov
Oidip
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 17 November 2019, 19:00
17
Nov
Turneu Zdob si Zdub Buzau
CASA DE CULTURA, Buzau, 17 November 2019, 19:30
20-24
Nov
Ploiesti Jazz Festival 2019 - 20-24 Noiembrie 2019
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 20 - 24 November 2019, 19:00
20
Nov
GIRAFE - Fabula urbana #1
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 20 November 2019, 19:00
21
Nov
Jazz Up! Festival Ziua 1
Green Hours, Bucuresti, 21 November 2019, 19:00
21
Nov
AM ANGAJAT UN UCIGAS PROFESIONIST
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 21 November 2019, 19:00
21-24
Nov
ABONAMENT FULL Jazz Up! Festival
SALA RADIO, Bucuresti, 21 - 24 November 2019, 19:30
22
Nov
Jazz Up! Festival Ziua 2
Green Hours, Bucuresti, 22 November 2019, 19:00
22
Nov
Turneu Zdob si Zdub Cluj Napoca
Cinema Florin Piersic, Cluj Napoca, 22 November 2019, 19:30
23
Nov
SPECTACOL ANIVERSAR – NEA MARIN-50 DE ANI DE JOC
Sala Palatului, Bucuresti, 23 November 2019, 19:00
23
Nov
Jazz Up! Festival Ziua 3
SALA RADIO, Bucuresti, 23 November 2019, 19:00
23
Nov
NORA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 23 November 2019, 19:00
23
Nov
Turneu Zdob si Zdub Alba Iulia
Casa De Cultura a Sindicatelor , Alba Iulia, 23 November 2019, 19:30
23-24
Nov
ABONAMENT Sala Radio Jazz Up! Festival
SALA RADIO, Bucuresti, 23 - 24 November 2019, 19:30
23
Nov
WE LOVE RETRO
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 23 November 2019, 21:00
24
Nov
Jazz Up! Festival Ziua 4
SALA RADIO, Bucuresti, 24 November 2019, 19:00
24
Nov
BRAVUL SOLDAT SVEJK
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 24 November 2019, 19:00
24
Nov
Turneu Zdob si Zdub Timisoara
Teatrul National Mihai Eminescu, Str. Marasesti nr. 2, Timisoara, 24 November 2019, 19:30
27
Nov
CERERE IN CASATORIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 27 November 2019, 19:00
27
Nov
VOLTAJ - CA LA 20 DE ANI
Sala Polivalenta, Bucuresti, 27 November 2019, 19:30
28
Nov
HIN UND HER / INCOACE SI INCOLO
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 28 November 2019, 19:00
28
Nov
Turneu Zdob si Zdub Bucuresti
Sala Palatului, Bucuresti, 28 November 2019, 19:30
28
Nov
Intalnirile JTI 2019 - IT Dansa - Barcelona
Teatrul National Bucuresti, Bucuresti, 28 November 2019, 20:00
29
Nov
LECTIA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 29 November 2019, 19:00
30
Nov
BALUL
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 30 November 2019, 19:00
30
Nov
Turneu Zdob si Zdub Iasi
Casa de Cultura a Studentilor, Iasi, 30 November 2019, 19:30
1
Dec
BALUL
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 1 December 2019, 19:00
4
Dec
STEAUA FARA NUME
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 4 December 2019, 19:00
5
Dec
D'ALE LOLELOR / EIN BETT VOLLER URZELN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 5 December 2019, 19:00
6
Dec
VEDERE DE PE POD
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 6 December 2019, 19:00
7
Dec
KINGS ON ICE
BT Arena , Cluj Napoca, 7 December 2019, 19:00
7
Dec
SARBATORI FERICITE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 7 December 2019, 19:00
7
Dec
STAND UP COMEDY #6
Sala Palatului, Bucuresti, 7 December 2019, 20:00
8
Dec
IUBIRE CU NABADAI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 8 December 2019, 19:00
8
Dec
STAND UP COMEDY #6
Sala Palatului, Bucuresti, 8 December 2019, 20:00
9
Dec
Gala Folk “Om bun”
Sala Palatului, Bucuresti, 9 December 2019, 19:30
11
Dec
IMI PLACE CUM MIROSI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 11 December 2019, 19:00
12
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 12 December 2019, 19:00
13
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 13 December 2019, 19:00
13
Dec
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti, 13 December 2019, 19:30
14
Dec
Balul Filarmonicii Ploiesti
Palatul Culturii Ploiesti - Sala Coloanelor, , 14 December 2019, 18:00
14
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 14 December 2019, 19:00
14
Dec
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti, 14 December 2019, 19:30
15
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 15 December 2019, 19:00
15
Dec
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti, 15 December 2019, 19:30
17
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 17 December 2019, 19:00
18
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 18 December 2019, 19:00
18
Dec
HORIA BRENCIU-SUNT CINE VREAU SA FIU!
Sala Palatului, Bucuresti, 18 December 2019, 19:30
19
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 19 December 2019, 19:00
20
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 20 December 2019, 19:00
20
Dec
VIENNA CLASSIC CHRISTMAS
Sala Palatului, Bucuresti, 20 December 2019, 19:30
21
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 21 December 2019, 19:00
22
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 22 December 2019, 19:00
30
Dec
Concertul Traditional de Anul Nou
Sala Palatului, Bucuresti, 30 December 2019, 19:00
31
Dec
Bolyai pálya SOS!
Baza sportiva Bolyai Farkas, Targu Mures, 31 December 2019
8
Feb
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 8 February 2020, 20:00
9
Feb
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Opera Nationala, Bucuresti, 9 February 2020, 16:00
9
Feb
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Opera Nationala, Bucuresti, 9 February 2020, 20:00
8
Mar
Boney M feat Liz Mitchell
Sala Palatului, Bucuresti, 8 March 2020, 20:00
12
Jun
Tennis Demo: Simona & Friends
BT Arena , Cluj Napoca, 12 June 2020, 18:00
26-28
Jun
ARAD OPEN AIR
Locatie secreta, Arad, 26 - 28 June 2020
14-16
Aug
KULT FEST 2020
STADIONUL MOLDOVA, ROMAN, 14 - 16 August 2020, 16:00
You did not find the event you were looking for?
Search here using keywords.
Follow us on:
© 2019 Ticketing Nation S.R.L. . All rights reserved.
This site uses cookies. By browsing this site, you agree to the use of cookies. I understand